• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
MAN mimo swojego wieku bardzo ciekawy, największą robotę robi tu specjalna plandeka. Możliwe, że wiezie ziarno...
Od jakiegoś czasu zachwycam się modelami z Brekiny i w wypadku tego Dafa nie jest inaczej. Świetna forma i szczegóły. W przypadku tego producenta, można uzbierać kilka modeli w barwach Maas.
MB EDEKA. Miniatura wyżej wspomnianego producenta. Jak widać - niestety forma naczepy stosowana od bardzo długiego czasu aż do dziś. Sam model jak na swoje lata dość poprawny.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Jak dla mnie oba modele warte uwago, bo z Hamburga.
Edeka jako pracodawca nie jest firmą ideałem, wiem to od znajomych którzy tam pracowali, ale model niczemu nie jest winny;)
Klasyczny F8, tak jak Sławek napisał powinien mieć jeszcze naczepę, ale i solo bardzo fajnie wypada.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Bardzo ciekawy model. Brakuje tu jeszcze trzyosiowej przyczepy która była w zestawie. Całość limitowana, tylko 1000 sztuk. :)
Trafiła mi się taka solówka to nie wybrzydzałem , może kiedyś trafię do niego przyczepę :) To jest właśnie urok kupowania zestawów modeli używanych, bierze się co się trafi , oczywiście jak cena jest lepiej niż dobra :) ;)
 

Podobne wątki