• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.766 67 1
Moje ulubione . Bardzo fajna ta renata . Wróciły stare zdjęcia to wypowiem się jeszcze o tej z naczepą jednoosiową . Mam taką samą tylko koń żółty . Tak teraz jeszcze mnie myśl naszła , ciekawe czy jest gdzieś jakiś katalog z tym jak modele roskopfa wychodziły w oryginale .
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.530 68 0
Moje ulubione . Bardzo fajna ta renata . Wróciły stare zdjęcia to wypowiem się jeszcze o tej z naczepą jednoosiową . Mam taką samą tylko koń żółty . Tak teraz jeszcze mnie myśl naszła , ciekawe czy jest gdzieś jakiś katalog z tym jak modele roskopfa wychodziły w oryginale .
Tutaj macie Panowie link do strony gdzie można sobie pooglądać produkty roskopfa i nie tylko, trzeba tylko sobie wybrać danego producenta, bądź markę, kraj, przewoźnika. Niestety nie da się podlinkować konkretnego filtrowania, więc trzeba samemu ponawigować;
http://lkwmodellauto.de/welcome.html
 

Podobne wątki