• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Jak w każdym temacie u Ciebie - dzieje się! :D
Zacznę od najlepszego: SK-cze B&S. Czarny mimo tego, że tylko 1838 - jest za....ty! :D
Kolejny "pisankowy" SK od Herpy. Bardzo fajnie pomalowany koń, niezbyt nachalnie i te chromowane dodatki bardzo tu pasują. :)
IFA. Kolejny fajny model od Brekiny. Podobają mi się te stare przyczepy na bliźniakach. :)
Na koniec Scania. Model dość oszczędny w grafikę. Brakuje mi tu "czegoś" na kabinie. :) Miniaturę widzę pierwszy raz. Sprawdzałem w katalogu i ten sam model występuje pod dwoma różnymi numerami. Jeden to 2000 szt. drugi tylko 400 szt!
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
Trochę się tu znowu pokazało, w sumie fajny masz ten wątek bo panuje tutaj duża różnorodność marek i konfiguracji, ostatni "zwierzowóz"
gdyby nie Ty, to nie wiem czy by się tu znalazł, biała scania z cysterną, niby taki oldtajmer a widzę pierwszy raz i chyba przez tą czerwoną ramę
bardzo mi przypadła do gustu tak jak MB z German Parcel, ten drugi ze Schweinfurtu również, ciekawe czy jakby był dzisiaj wyprodukowany
czy naczepa by też tak czysto odbiła światło, stary dobry tampodruk odchodzi do lamusa, niestety...
 

Podobne wątki