• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 660 & Waryński K- 407 1:87 MKprojekt

OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#21
Czyli zapowiada się kolejny hicior? No ale składania tych kratownic to Ci nie zazdroszczęNo i jest dostępny model kartonowy w naszej skali, więc Koparka jest bardziej pożądana.
Żuraw będzie w dwóch wersjach, kratownica i Hydros w tym modelu będzie masa elementów fototrawionych. Może jeszcze przed tym modelem zbuduję jakąś prostszą wersję ale to wszystko dopiero po koparkach czyli gdzieś jesienią.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#25
Poczytałem, obejrzałem i jest to rewelacja. Kratownica żurawia jak będzie trawiona to idealne rozwiązanie. Oby tak dalej i więcej takich smaczków się pojawiało.
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#26
Cześć wszystkim
Dzisiaj kilka fotek ukończonych 3 Starów. Jeden standardowy żółty, wojskowy i zaadaptowany z wojska na cywilny. Modele są lekko przybrudzone, wszystkie będą w ten sposób wykończone i nie będę nic przy nich udoskonalał itp. żeby nie było później, że ktoś dostał lepszy bądź gorszy...
 

Załączniki

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#33
Za-je-bi-ste(y)(y)(y) Myślę, że pewien Pan z B-B będzie mocno zdziwiony;)
Oficjalne stanowisko będzie mnie więcej takie:
To jest bezczelna kopia jego projektu który lada dzień miał już ruszyć do klientów! Ale skoro wolicie takie pseudo-modele niż t*l*-rarytasy to się na Was obrażam i nie zniżam do takiego poziomu! Przy okazji zapraszam na żubry, rosomaki i inne cuda-wianki dla kolekcjonerskich elit!
:ROFL:


A tak na poważnie, to czy mi się wydaję czy koparka jest ruchoma? Oraz czy to są oficjalne warianty kolorystyczne? Nie chcę siać zamieszania, ale wydawało mi się że chyba była mowa o siwym? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę?
A w stwierdzeniu że "wszystkie będą tak wykończone" zawiera się temat hydrauliki? To będą jednak na wszystkich czy tak jak do tej pory na życzenie?

Modele są prześliczne, brak słów.
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#34
Oficjalne stanowisko będzie mnie więcej takie:
To jest bezczelna kopia jego projektu który lada dzień miał już ruszyć do klientów! Ale skoro wolicie takie pseudo-modele niż t*l*-rarytasy to się na Was obrażam i nie zniżam do takiego poziomu! Przy okazji zapraszam na żubry, rosomaki i inne cuda-wianki dla kolekcjonerskich elit!
:ROFL:


A tak na poważnie, to czy mi się wydaję czy koparka jest ruchoma? Oraz czy to są oficjalne warianty kolorystyczne? Nie chcę siać zamieszania, ale wydawało mi się że chyba była mowa o siwym? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę?
A w stwierdzeniu że "wszystkie będą tak wykończone" zawiera się temat hydrauliki? To będą jednak na wszystkich czy tak jak do tej pory na życzenie?

Modele są prześliczne, brak słów.
Tak koparka jest ruchoma, zrobiłem to dla osób które chciały by ustawić ten model np. na dioramie podczas pracy koparki.
Szarego koloru nie robiłem bo nikt z pierwszej serii takiego nie zamówił ale taką wersję kolorystyczną też można sobie zamówić. Akurat te 3 modele mają dodatkowo hydraulikę.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#35
To nie moja "epoka", ale te miniaturki są wspaniałe! W jednym rzędzie mogą stawać z produkcjami kolegi adamwyt! Brawo!
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#36
To nie moja "epoka", ale te miniaturki są wspaniałe! W jednym rzędzie mogą stawać z produkcjami kolegi adamwyt! Brawo!
Nie przesadzaj, Adam zrobił prawie CAŁKOWICIE ręcznie Syrenę i to jest niesamowity wyczyn a moje to tylko niestety wydruki... z drugiej strony gdybym wybrał ręczną metodę to pewnie była by na etapie 50% albo i mniej.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#37
Cieszy i napawa optymizmem fakt, że mamy w naszym gronie kilku fajnych kolegów. Którzy nie tylko potrafią tworzyć piękne modele w przyzwoitych cenach i terminach, ale do tego są wyjątkowo skromni.
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#39
Michał gratuluję doprowadzenia projektu do finalnej fazy i naprawdę czapki z głów. Profesjonalna robota.

Ty Michał piszesz: "to są tylko wydruki" Gdyby tak było, to w dzisiejszych czasach dostępu do druku 3D mielibyśmy setki modeli do wyboru i pewnie tyle samo osób które by je produkowały. Technika 3D ułatwia życie i znacznie przyspiesza pracę nad modelem ale bez przygotowania i obróbki jest tylko postrzępionym kawałkiem tworzywa.

Tak jeszcze nawiążę do wypowiedzi Michała i Igora. Panowie nie ukrywam że bardzo miło jest gdzieś przypadkiem przeczytać coś pozytywnego o sobie . Staram się, ale nie ma co przesadzać moje modele jakimś tam cudem to nie są i zawsze po fakcie znajduję w nich sporo rzeczy które nie do końca mi się w nich podobają. No ale to tak trochę nie na temat.
Czekamy na produkcję seryjną i kolejne wersje Stara a w międzyczasie zabieramy się za makiety poligonów i jednostek wojskowych.