• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 660 & Waryński K- 407 1:87 MKprojekt

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#1
Witam

Pora na małą aktualizację Stara. Dzisiaj zrobiłem zdjęcia PROTOTYPU, model oczekuje na elementy fototrawione ( błotniki, uchwyty, schodki itp) kabina koparki tez nie jest jeszcze finalna. Brakuje przewodów hydraulicznych ale to już będzie w seryjnych modelach. Model jest już prawie na ukończeniu.
 

Załączniki

OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#2
Witam

Pora na małą aktualizację Stara. Dzisiaj zrobiłem zdjęcia PROTOTYPU, model oczekuje na elementy fototrawione ( błotniki, uchwyty, schodki itp) kabina koparki tez nie jest jeszcze finalna. Brakuje przewodów hydraulicznych ale to już będzie w seryjnych modelach. Model jest już prawie na ukończeniu.
PO ostatnich uwagach zmniejszyłem zbiornik paliwa, oprócz tego dałem sztywne belki z tyłu i skróciłem ramę
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#10
Cześć wszystkim

Temat Stara nie umarł:)
Właśnie kończę pierwsze 3szt a na zdjęciach gotowe modele (bez kół i tłumika koparki) przed malowaniem i innymi zabiegami. Po skończeniu wrzucę jeszcze zdjęcia gotowych już modeli.
W Czerwcu rozpocznę budowę pierwszej partii (ok 10 szt) tyle mniej więcej miesięcznie jestem w stanie zrobić. Do jesieni powinienem skończyć wszystkie zamówienia kto jest ciekaw miejsca które zajmuje na liście, proszę pisać. Model jest bardzo czaso i pracochłonny dlatego wyceniam go na 400zl ewentualnie plus pakiet pełnej hydrauliki ( ułożenie przewodów hydraulicznych do siłowników) za 50zł, musiałem to zrobić bo wykonanie tych przewodów jest czasochłonne.
 

Załączniki

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#15
model dało by się jeszcze lepiej zrobić
Jasne że dało by się lepiej zrobić, jednak trzeba wybrać kompromis tym bardziej że planujesz seryjną budowę tych modeli. Lepiej zrobić można jedną 2 sztuki albo i więcej ale to chyba tylko sam dla siebie poświęcając na to "lepiej" swój czas no i pieniążki. Jak dla mnie prezentuje się extra a po pomalowaniu to już wo ogóle.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#20
Do rewelacji jeszcze daleko ,kolejne wersje Stara będą jeszcze lepsze. Dla mnie najciekawsza wersja Stara to żuraw :)
Czyli zapowiada się kolejny hicior? No ale składania tych kratownic to Ci nie zazdroszczęNo i jest dostępny model kartonowy w naszej skali, więc Koparka jest bardziej pożądana.