• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 660 & Waryński K- 407 1:87 MKprojekt

OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
#41
Końcówka pierwszej serii 10 modeli. Nie pokazywałem jeszcze szarej wersji i o to ona.
Za parę dni zaczynam kolejną 2 serię od 11 do 20

Model ten będzie do złożenia ale dopiero jak powstaną wszystkie moje wersje Stara 660/66

Będzie niedługo kolejna wersja kolorystyczna al tylko na Allegro a dokładnie taka:
 

Załączniki

OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
#43
Temat koparki, ładowarki i spycharki zaczynam od przyszłego roku od linowych po hydrauliczne Waryńskiego, wszystkie zbudowane będą zupełnie od nowa,. mam w końcu do nich wszystkich bardzo dokładne plany wymiarowe.
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
#45
Nie podoba mi się ten żuraw Lech... :(

W tej chwili pracuję jednocześnie nad 7 modelami:

1- to Jelcz 080 + przyczepka osobowa (poprawione wnętrze, przód i ogólnie całość), może za 1,5- 2tyg. będzie gotowy.

2- to Jelcz 120mm/1 edycja Warszawska , pełne oznakowanie z tego miasta. Te 2 modele będą tylko do montażu. Na Warszawskie 120mm Jelcze (nr 4340 Egzemplarz istniejący do dziś, odnowiony na żółtych tablicach) 150zł za zestaw: pełne oznakowanie ale oryginału z 94' roku (czarne tablice), szyby z wydrukowanymi ramami okien, nowe wnętrze ze szczegółowo odwzorowanymi siedzeniami ) jak ktoś chce można się zapisać. Cena jest wyższa od PR-110 bo do tego modelu jest znacznie więcej kalek a to niestety kosztuje.
Będzie też edycja Krakowska tego modelu także tylko do złożenia. Innych wersji na razie nie przewiduję (jeżeli już to Wrocław albo Lublin)

3 i 4 modele to Star 660 w wersjach: skrzynia i warsztat ( już blisko końca :) )

5- Kombajn Bizon z056 z kabiną i bez. (raczej na żniwa z nim nie zdążę, bardziej realna jest jesień)

6- Samochód osobowy ( To na razie CAŁKOWITA tajemnica :) )

7- To kilka gotowych koparek K-407A (Ta koparka różni się od wersji "B" kabiną wczesnego typu z dachem brezentowym, brakiem błotników, lamp w koparce, inne oznaczenia ) TEN MODEL W GOTOWEJ FORMIE, ZŁOŻONY BĘDZIE TYLKO W LICYTACJACH NA ALLEGRO 2szt może już nawet pod koniec tego tygodnia.. Zapisać się można za to na ten model w formie do złożenia, KIT. Nie chcę się pakować w zamówienia na gotowce bo to jednak zbyt skomplikowany model, trwało by to pewnie do zimy jak nie dłużej... ucierpiały by przez to także inne ważniejsze dla mnie projekty jak np. Bizon czy ŻSH-6, żuraw na Starze.
 

Załączniki