• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

STAR 660 & KOPARKA K-407 1:87 MKprojekt, zamówienia

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#1
Zanim zacznę właściwy temat w ostatnich dniach wybuchła burza dotycząca kopiarstwa, temat smutny ale ważny. Model który zbudowałem jest w100% mój nie bazowałem na żadnym nawet najmniejszym elemencie z czyjego kolwiek modelu, lub jego fragmentu. Wszystko od zera zrobiłem sam. Niektórzy myślą sobie, że jak kiedyś zrobili sobie "taki sam model" rzeczywisty jakim w tym przypadku jest Star 660 to jest TYLKO ich na wyłączność... Tak nie jest i nie będzie w tym kraju budować sobie można każdą replikę oryginału( tak jest w przypadku mojego Stara)

Model Stworzyłem na podstawie planów i zdjęć. W koparce wszystkie ramiona, siłowniki są ruchome (niebawem zamieszczę zdjęcia samej koparki), zrobiona jest także cała hydraulika (przewody itd)

Kolory jak oryginał ciemno żółty plus kalki "waryński" , wojskowy oliwkowy albo inny jaki sobie klient zażyczy np szary.

Ewntualne zamówienia proszę składać na priv, koniecznie email,
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#2
Zanim zacznę właściwy temat w ostatnich dniach wybuchła burza dotycząca kopiarstwa, temat smutny ale ważny. Model który zbudowałem jest w100% mój nie bazowałem na żadnym nawet najmniejszym elemencie z czyjego kolwiek modelu, lub jego fragmentu. Wszystko od zera zrobiłem sam. Niektórzy myślą sobie, że jak kiedyś zrobili sobie "taki sam model" rzeczywisty jakim w tym przypadku jest Star 660 to jest TYLKO ich na wyłączność... Tak nie jest i nie będzie w tym kraju budować sobie można każdą replikę oryginału( tak jest w przypadku mojego Stara)

Model Stworzyłem na podstawie planów i zdjęć. W koparce wszystkie ramiona, siłowniki są ruchome (niebawem zamieszczę zdjęcia samej koparki), zrobiona jest także cała hydraulika (przewody itd)
Kolory do wyboru jak oryginał ciemno żółty plus kalki "waryński" , wojskowy oliwkowy albo inny jaki sobie klient zażyczy np szary.

Ewntualne zamówienia proszę składać na priv, koniecznie email,