• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 28, Autosan D50, zabudowy Autosana N113

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#1
Witam wszystkich serdecznie,

w końcu udało mi się konkretnie ruszyć z tematem Starów do transportu żywca, w tym wątku prezentował będę podstępy prac.

Zaczynamy od zabudowy w całości wykonanej z blaszek trawionych, wczoraj udało mi się skończyć przednią oraz tylną ścianę, cała zabudowa składa się z 118 elementów ;-). W weekend zaprezentuję gotową zabudowę, jedną w stanie surowym, drugą pomalowaną.

obecnie stan prac wygląda tak:
IMG_20180821_234130.jpg
IMG_20180821_234044.jpg





Wszystkich, którzy zamówili Stara z pierwszej partii pragnę poinformować, że proces budowy idzie zgodnie z planem i już niebawem światło dziennie ujrzy całkowicie nowy model w naszej skali.
 
Ostatnio edytowane:

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 1 0
#10
Podziwiam kunszt. Świetny modelik się zapowiada.
Chciałem jednocześnie zapytać, czy może kolega Ciemny zrobi koła do tego Stara, który jest na razie na fotkach jako ,,wieszak" dla zabudowy z Sanoka, że się tak wyrażę?
 

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 1 0
#12
Świetna wiadomość. Rozumiem że będzie okazja kupić oddzielnie takie koła? Wpiszę się więc na trzy komplety do tych Adamowych Starcioków.
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#15
bardzo dobrze ;-) już niebawem światło dzienne ujrzy prototyp, czekam na ostatnie części układanki by Wam zaprezentować, było kilka "kłód" ale uporałem się z nimi, na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

- zabudowa N113 (2szt prototypowe) złożone, psiknięte podkładem, projekt poprawiony, przygotowany w ostatecznej wersji do trawienia.
- przyczepa Autosan D50, model w 100% gotowy, przygotowany do druku
- star 28, kończę modelować wnętrze. Kabina, rama, felgi, opony są gotowe

za całość druku odpowiada kolega @popowe którego polecam wszystkim, druki na bardzo wysokim poziomie wykonania.

tak więc Panowie druga połowa listopada to realny termin realizacji zamówionych modeli
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#20
Mam pytanie czy buda będzie w nowszej wersji czy tej samej co AM ?
Jako pierwszy wyjdzie star z pierwszą, produkcyjną wersją budy, w planach na kolejny rok są jej następne wariacje.


Czy masz może fotografię przyczepy D50? Pokazał byś?
Wszystko w swoim czasie, prezentował będę zdjęcia całego zestawu.


Gdyby ktoś chciał to pozostało ostatnie wolne miejsce rezerwacyjne na pierwszą partię modeli.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14
W robocie 15
W robocie 116
W robocie 95

Podobne wątki