• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 244, 266, 944

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#41
A to zwracam honor i przepraszam za swoje zachowanie, bo mój wpis można było odebrać za czepialski. Ale faktycznie masz racje co do dużych firm, z tym że one produkując model masowo w ilościach tysięcy sztuk nie przywiązują wagi to takich detali jak tablice rejestracyjne czy inne rzeczy, bo jest to zbyt pracochłonne i drogie. Samo wykonanie belki z pomalowanymi lampami to 2 przełożenia elementu na maszynie do tampodruku. To wcale nie takie proste i tanie :) Ale to nie temat na tego typu rozważania, przepraszam z mojej strony z off topic ;)
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#42
Za wszystkie komentarze dziękuję, a nie odbieram ich jak czepianie, za to jako wyzwanie (y) bo warsztat i doświadczenie ciągle słabe ...
Mało czasu w powiązaniu z tym że zaczynam wiele tematów naraz powoduje że żadko pokazuje postępy. Ale to musicie mi wybaczyć :gwizd:
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#43
Jak na to "słabe doświadczenie" to model wyszedł fantastycznie. Chciałbym tak nie umieć rzeźbić. Czekam na kolejne prezentacje.
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#46
Obiecałem to pokażę, niestety stelaż dałem zbyt nisko i plandeka usiadła za wysoko,
do tego front i tył jeszcze muszę wygładzić, zatem ciąg dalszy prac nastąpi.
_6812.JPG _6814.JPG
_6815.JPG _6816.JPG
przypomnę do czego zmierzam >>
star944.JPG
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
Kurcze, wygląda rewelacyjnie! :eek:
Odwaliłeś kawał dobrej i ciężkiej roboty. Gratuluję sprawności manualnej (y)
Czekam na dalsze odsłony :)
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#55
Na przednich kołach przydałaby się taka charakterystyczna piasta i wydaje mi się, że te koła są ciut za małe. Póki co pojazd jest też chyba za wysoko zawieszony ;)
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#56
Nad piastą popracuję a i tak jako baza przydałaby się lepsza felga na przód :podstepny:
...opony już są większe niż gumowy oryginał A.M. (te klony mają 10,8 mm)
opona.JPG
zawieszenie ... fakt podniosłem ... czy za dużo ?
przeliczę jeszcze raz ale obecnie góra kabiny jest 3cm od ziemi ...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14
W robocie 67

Podobne wątki