• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 244, 266, 944

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#1
W załączeniu przedstawiam przygotowania do złożenia modelu

STAR 944 w kolorach wojskowych.

na razie zebrane trochę Herpy, Reitze, Trident, a teraz potrzebny czas i cierpliwośc :)
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#7
na początku rozebrałem mercedesa 6x6 [herpa]
266m01.png


następnie po przycięciu ramy na odpowiedni rozstaw osi zacząłem
pasować kabinę [trident]
266m02.JPG

do tego oczywiście niezbędne akcesoria stara: bak, akumulator, wyciągarka...
oraz skrzynia
266m03.JPG

cdn...
 
M

Maverick

Gość
#10
Widzę, że jesteś fanem sprzętu wojska polskiego a do tego masz zdolności do tworzenia ciekawych modeli. Tak trzymać.(y) Czekam na kolejne prezentacje.
 
M

Maverick

Gość
#13
Juz myslalem, że się poddaleś z tym starem bo dlugo sie nic nie dzialo w temacie a tu proszę jednak postępy są. Czekam na dalsze relacje bo star jak na razie wyglada bardzo obiecująco (y)
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#14
Jak wszystko u mnie >> prace postępują baardzo powoli ale mogę pokazać 3 fotki

Przedemną prace nad tylnym zderzakiem i skrzynkami
944_11.JPG


Pasowanie skrzyni i budy (nad tym spędzę jeszcze wieeele czasu)
944_12.JPG


Pozostaje do zrobienia jeszcze mocowanie koła zapasowego i fitr powietrza
944_13.JPG


c.d.n.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#18
Dla mnie to już nie Star tylko wspólczesny badziew, jeśli chodzi o sam pojazd oczywiście.Miałeś dobry pomysł żeby z tego Tridenta robić Stara.Wielokrotnie ogladając produkty tej firmy i napotykając się na tą ciężarówkę z czymś mi się kojarzyła.Czekan na dalsze relacje.;)
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#19
akurat w tym przypadku: 944, trident to tylko skrzynia, zapas, paka i chlapacze / kabina to MAN herpy,

w innej realizacji kabinę tridenta od STEYR'a pilnikuję na budę do stara 266M (takiej nie znalazłem nigdzie indziej)
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#20
tak wygląda praca nad dopasowaniem kabiny steyr'a na kabinę stara 266m
266m_21.JPG

prace nad przednim zderzakiem ... jeszcze trochę czasu zejdzie
266m_22.JPG

a tak wygląda praca nad pasem tylnym i zderzakiem //... pod spodem "wyciągarka" ;)
266m_23.JPG

nie poddałem się ;) ale jeszcze trzeba poprostować, poszpachlować i spiłować :confused:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14
W robocie 67

Podobne wątki