• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stajnia Kamyka

Kamyk

Użytkownik
Reakcje
69 0 0
#1
Czołem,
Modelarstem zainteresowałem się stosunkowo niedawno, wiec moja kolekcja jest jeszcze uboga. Postanowiłem postawić na modele "czyste", tzn. bez zbędnych napisów spedycji, wyjątkiem są poloniki, których jeszcze nie posiadam. Może z czasem zaczną się pojawiać jakieś modele z otoczenia firmy transporotwej.

Jako pierwszy model przedstawię pierwszy model zmodernizowany przez ze mnie z tradycyjnych modeli herpa.
DAF XF euro 6 SC + firnaka KRONE

20210120_132351.jpg
20210120_132444.jpg
20210120_132520.jpg
20210120_143510.jpg
20210120_143429.jpg
20210120_143812.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
#5
Witaj,
bardzo fajne przeróbki, doskonale pokazałeś że biały potrafi fajnie kontrastować z kilkoma dodatkami i wcale nie jest nudny.
Mi osobiście podoba się starszy Daf, ale ja już tak mam że mi podoba się wszystko co starsze (oprócz kobiet ) ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#6
Witaj na forum . Pokazuj , komentuj i baw sie dobrze . Model fajnie się prezentuje aczkolwiek widać że to jedna z Twoich pierwszych prac . Znając życie to z czasem i kolejnymi pracami będzie coraz lepiej . Ogólnie zamysł na model jak dla mnie na 6 .
 
OP
OP
Kamyk

Kamyk

Użytkownik
Reakcje
69 0 0
#7
Dziękuję za komentarze.
Sam wiem, że nie są doskonałe, ale wiem jakie błędy popełniłem, spróbuję, bo nie obiecuję przy kolejnych nie popełnić.
Szczerze mówiąc wolę mieć mniej dopracowny model ale mieć w nim cząstkę siebie niż coś z masówki.
A najważniejsze to się przy tym dobrze bawić.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#8
Kwestia czasu, chęci i włożonej pracy a efekt jest coraz lepszy i przy Twoim nastawieniu tak właśnie będzie. Jest dokładnie tak jak napisałeś, ja również bardziej się cieszę z samoróbki niż kupionego najładniejszego gotowca.
Powodzenia w dalszych pracach.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
#9
Witam na forum.Tak jak koledzy napisali pokazuj,komentuj i baw się dobrze:)
Oba modele wyglądają bardzo fajnie bo robione przez Ciebie(y)również lubię samemu zrobić model bo jest z tego większa radość:)gratuluję włożonej pracy i czekam na kolejne prezentacje.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#14
Witamy zatem nowego, miejmy nadzieję, pozytywnie zakręconego fana zminiaturyzowanej motoryzacji ;)Fajnie że pojawiają się na forum nowe osoby:) Baw się dobrze, pokazuj co masz, co tworzysz i komentuj ;) co do modeli które pokazałeś, oba dafy prezentują się ciekawie, jednak to prawda że biały wcale nie musi być nudny co widać po twoich prezentacjach. Fajne że robisz coś sam. Takie modele są lepsze niż gotowce, a im dłużej w tym będziesz siedział tym więcej doświadczenia oraz więcej posiadanej własnej floty:p no jedynie pieniędzy możesz mieć z czasem mniej ale to sie przekłada na ilości w kolekcji :ROFL:
 
OP
OP
Kamyk

Kamyk

Użytkownik
Reakcje
69 0 0
#17
Dziś pokażę model, który był jednym z pierwszych, kiedy jeszcze nie sprecyzowałem sobie charakterystyki zbiorów. Miałem myśl go sprzedawać, ale przez wklejone lustra stwierdziłem, że może być ciężko i został "pod płotem". ;)
Na tę chwilę nie zamierzam przy nim nic robić więc pokażę.

3.
20210126_082033.jpg
20210126_082053.jpg
20210126_082314.jpg


Pozdrawiam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 6

Podobne wątki