• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0e Moje modele wąskotorówek PKP

OP
OP
Andrzo

Andrzo

Znany użytkownik
Reakcje
1.022 2 1
#22
@garou
Odnośnie bruku na placu ładunkowym. Był on jednak wyraźnie widoczny. Przy bramie wjazdowej i od niej był całkiem normalny.
Dalej w kierunku rampy ładunkowej stopniowo był przysypywany przez rozładunki towarów i ziemię z ruchu pojazdów.
Muszę to napisać. Ten "żwirek" moim zdaniem jest fatalny. Proszę, zmień go na lekko poprzysypywany bruk. Proszę.
Ten jeden nieco koślawy rozjazd...:ostrozny: Za to rozebrany tor do gazowni jest super. Przez pewien czas był w takim stanie,
ale wtedy dobuduj też resztki rozjazdu z kawałków szyny, bo w takim układzie musi być!
Za to cała stacja, to miód na moje serce i duszę. Aż mi się ciepło zrobiło.
Najlepszy prezent na moje wczorajsze urodziny. Dzięki ! :D
Zrób proszę trochę szczegółowych zdjęć i jeszcze kilka ogólnych w dobrym oświetleniu. Jeśli nie tu, to może na PW.
Jeżeli nie będzie problemu z zerwaniem tego co już przykleiłem wikolem, to nie wykluczam takiej poprawki, ale tam były bardziej takie kocie łby niż regularna kostka:
1704297169053.jpg
 

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.071 20 1
#23
Nikt nie mówił o kostce. Bruk to nie kostka brukowa. Kostki nie było. Tak, właśnie były kamienie (kocie łby).
Zrób to. Proszę !!!
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#24
@garou Oba plany są prawidłowe. Najpierw był taki układ:
Zobacz załącznik 1024329
Później został przebudowany na taki, który ostał się do końca:
Zobacz załącznik 1024332
I taki właśnie widzimy na makiecie Kolegi.
I wszystko się zgadza, dlatego profilaktycznie napisałem "w czasie w jakim zdjęcie zrobiono, tor miał przebieg jak zaznaczyłem".
Popieram.

PS. TEJ fotki nie znałem, bo autor o niej nie wspomniał.
 

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.071 20 1
#25
Był taki czas, że i drogi, i place, i cały rynek główny miasta były brukowane kamieniem...
rynek.jpg Px49 1797 pociąg 7644 Rok 1976-04-23.jpg Lwówek Mapa.JPG
Lwówek - rynek przed rewitalizacją i przejazd przez ul. Opalenicką (wyjazd Px49-1797 z Lwówka) w kierunku Opalenicy.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 5
Wąskotorówka 150
Wąskotorówka 309
Wąskotorówka 17
K
Wąskotorówka 8

Podobne wątki