• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja techniczna Szuflandia.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Z

Zv

Gość
#1
Moja szuflada ma ładnych kilka lat.. służy mi jeszcze od czasów aktywnej zabawy w N. W ostatnich dniach przekułem ją całkowicie na H0e z jednym torem H0, dodatkowo dwa tory "parkingowe" dla lokomotyw i w dolnej części tor do programowania. Długość użyteczna torów to 95 cm. W weekend zamontuję jeszcze jarzma do Nemo i nowe rurowe nogi. Na stałe jest zamontowany Spax i LNbox. Zamontowałem też na stałe trafo 220v dzieki temu razem z Miniboxem przykręcanym z dowolnej strony na dedykowanym uchwycie całość stanowi taki zestaw "plug nad play"

20160428_113858.jpg 20160428_113919.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#3
Jeszcze obowiązkowy gadżecik.. pólka wysuwana na prowadnicach do szuflad. Koniec ze stolikami czy brakiem miejsca na spotkaniu.

Polka.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#12
Szuflada uzupełniona o tor testowy i rolki. Rolki zrobilem sam wg inspiracji rolkami MarionZeller. Wymiary dopasowalem tylko do wlasnych potrzeb. Nieco pracochłonne ale da sie w 3h takie cacko zmontować.


Po dalsze postępy moich prac modelarskich oraz kontakt ze mną zapraszam na mój fanpage na Facebook.


20160511_212326.jpg 20160511_212411.jpg
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#13
Maciek, możesz coś więcej o tych nogach napisać? Na czym polega patent, gdzie takie nogi można dostać, jaki jest system mocowania itd ? Może być na pw.
Thanks from the mountain ;)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki