• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja Stawy

OP
OP
H
Reakcje
6 0 0
#4
Po długim czasie udało się zakończyć prace nad nastawnią wykonawczą w Stawach. Schemat prac analogiczny jak w budynku stacyjnym: gotowy model i własna aranżacja.
Co to za model budynku :?:
Błyskawiczna odpowiedź dla Pado :D - Auhagen 11 369 Plottenstein. Nastawnia raczej znana wszystkim.
 

Załączniki

  • 150,6 KB Wyświetleń: 1.946
  • 127,3 KB Wyświetleń: 1.959
  • 119,7 KB Wyświetleń: 1.951
Reakcje
0 0 0
#8
Super wyglądają te budynki! A ja chciałem zapytać o sposób wykonania nazwy stacji. Czy jest to wydruk? Może mógłbyś zdradzić rodzaj i wielkość czcionki? Bo mam z tym problem właśnie w budynkach, które robię. Pozdrawiam!
 
OP
OP
H
Reakcje
6 0 0
#9
Napis wykonany na zwykłej kartce papieru przemalowanej białym matowym Humbrolem, litery to Dworcowa PKP (znajdziesz na FM w postach Marcina Turko) wraz z ramką wydrukowane atramentówką. Wielkość liter jest zapewne określona przepisami (normami) kolejowymi - ja dobrałem doświadczalnie, tak aby spasowało na budynek (tu: 20pkt).
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#17
Trochę lat minęło. Zauważyliście tę różnicę w jakości i ilości wpisów, w wątkach?
Wysyp wszystko wiedzących znawców i szczególarzy makietowych, oraz taborowych?
Tak, wiem. Stary i marudny. Ha,ha.
 

Podobne wątki