• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

stacja pszczyna

A

Anonymous

Gość
#1
Hej,
Nie wiedziałem gdzie przyczepić moją prośbę wiec daje tu, najwyżej Mateusz zrobi z nim porządek i wklei gdzie trzeba (sorry Mr. moderator)
Od jakiegoś czasu mam oryginalne plany stacji Pszczyna, teraz daje je do przerobienia profesjonaliście na HO i powoli czas na rozpoczęcie prac.
Moja prośba dotyczy zdjęć w/w stacji do 1968r (III epoka), troszkę ich już zdobyłem jednak od przybytku głowa nie boli. Jeśli ktoś takowe posiada będę wdzięczny. Nie potrzebuję wykonanych współcześnie, tych napstrykałem ponad 250..

Adam
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#2
Nie wiedziałem gdzie przyczepić moją prośbę wiec daje tu, najwyżej Mateusz zrobi z nim porządek i wklei gdzie trzeba (sorry Mr. moderator)

Przepraszam Tomku - oczywiście miało być Tomasz, jakoś mnie chyba zaćmiło :oops:

Adam
 

Podobne wątki