• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Stacja Pomorze

OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#2
A) sklejka 12 w dalszym ciągu A - Gleis
 

Załączniki

OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#5
D) korek
 

Załączniki

OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#6
E) wyrównałem resztę podkładem wiórowym pod panele
 

Załączniki

OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#7
F) wiadukt nad torami sklejka, drewniana listwa narożnikowa, klej do drewna,gips i dużo cierpliwości do rysowania bloczków
 

Załączniki

OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#10
most się przyjął to wziąłem się za bloczki na tym moście, obrzuciłem go gipsem reszta to równoległa drapanina:)
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#12
pierwsze malowanki i ...wiadukt połowicznie skończony...
skład osobowy SU 45 1OO - (PIKO EXPERT)z dekoderami jazdy i dźwięku,wagony osobowe( Tillig): 2 oliwkowe st. macierz. W-wa Grochów, jeden st.macierz. W-wa Szczęśliwice,drugi st.macierz.Szczecin Dąbie
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#15
G) nadszedł czas zimowej rzeźby terenu polodowcowej:)
 

Załączniki

OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#19
2017 - 2018 upiększanie, kawałek linii i goście: skład do transportu samochodów na terenie magazynu budowlanego z Amtrak i Union Pacyficic Railroad 150 EMD i droga z wiaduktem, zieleń i porosty;)
i do tej pory praca na słodkie złotówki ,słupki telegraficzne mojej produkcji
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#20
obecnie 2019 styczeń - kwiecień pokój został przemalowany na kolor dobrany na mieszarce farb testerem dobranym do koloru nieba na fototapecie:),która też pojawiła się po remoncie...rolety dzień i noc+ poranne słońce,umili zabawę z foto i przybyła nowa gablotka mojej produkcji,a wraz z nią składy,i na odwrót..:LOL:nastąpiła przebudowa wschodniej głowicy rozjazdowej ,rozmieściłem tory na lokomotywowni pod odpowiednie stanowiska( przeznaczenie które później namaluje) i założyłem moduły jeden na pętle zwrotną do lokomotywowni i jedną na magistralę :D
w efekcie po ustawieniu potencjometrów na modułach w nagrodzie całkowicie bezkolizyjną przejezdność(y)będę chyba na pewno kogoś potrzebował do obsługi stacji i traku,tym bardziej że makieta będzie miała akcesoria sterowane automatycznie, wiele razy słyszałem opinie że mimo oprogramowania to dobre rozwiązanie,zresztą i tak od początku byłem zdecydowany na takie rozwiązanie i myślę że o wiele mi to uprości sprawę...:) przepraszam za jakość zdjęć,..
 

Załączniki

Podobne wątki