• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Stacja Polanica-Zdrój

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.372 2 0
Ja używam chlorku cynku który jest nie zastąpiony ,nawet nie trzeba czyścić miejsc lutowania , można zakupić w Castoramie tak to wygląda
i pamiętaj, jeśli lutujesz elektrykę zawsze umyj miejsce lutowania zasadą czyli mydło lub płyn to naczyń
 

Załączniki

OP
OP
PadreP

PadreP

Aktywny użytkownik
Reakcje
57 0 0
Witojcie!
Póki co, ze względu na nawał prac i zajęć naukowych, mogę się pochwalić drobnym postępem, a mianowicie pulpitem sterowniczym wyposażonym póki co w diody i przełączniki prawie wszystkie i oczekujący na wyposażenie odpowiednimi przewodami.

0212014 1.JPG 02122014 2.JPG 02122014 3.JPG 02122014 4.JPG 02122014 5.JPG 02122014 6.JPG 02122014 7.JPG 02122014 8.JPG
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
PadreP

PadreP

Aktywny użytkownik
Reakcje
57 0 0
Witaj :)
Wena twórcza jest na razie uśpiona. Postępów brak. Wszystko spowodowane doktoratem :)
Myślę, że od września wszystko pójdzie dalej :)
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Dobrze że wybrałeś naukę, bo to jest teraz najważniejsze, przyjemności pozostaną Ci do wykorzystania, gdy będziesz w moim wieku. Życzę powodzenia w obronie pracy doktorskiej. Mam nadzieję, że poinformujesz nasze szacowne grono modelarskie, jak już będziesz mógł używać tego skrótu przed nazwiskiem -dr.
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Coś nie coś prace idą do przodu.
Obecnie część nasypu została pokryta brązową farbą, pozostaje jeszcze gdzieniegdzie przybrudzić na czarno. Prawie gotowe są też barierki do wiaduktu drogowo-kolejowego. Na owym obecnie schną z obu stron pewne w miarę proste sztukaterie. Mam tylko nadzieję, że one wyjdą...
Niesamowita jest ta skala. Nawet szalunek pod fundament barierki można zrobić. Jak w realu. Boje sie, że jak zacznę tu częściej zaglądać to na H0 przestanę patrzeć. Czy kolega posiada jakiś tabor? Piękny projekt. Powodzenia w realizacji.
Najwyższy czas zmienić żonę, bo jeśli nie akceptuje tego że też masz prawo do swoich zainteresowań, to może być tylko gorzej, poza tym widziały gały co brały, trzeba było myśleć głową nie .... .
Moja żona ze mną walczyła i dała sobie spokój bo dobrze wie, że jak by postawiła jakiekolwiek ultimatum to wybrałbym modelarstwo. Druga sprawa to mam dar przekonywania jej do pewnych spraw.

Mała próbka zazieleniania terenu...
Mile widziane uwagi, sugestie i podpowiedzi... ;-)
Bardzo ładnie tylko kolor tego szutru mnie jakoś nie pasuje.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Paweł ja wiem, ze dzieła ogląda się gdy są skończone, ale uchyl choć rąbka tajemnicy co tam się u was dzieje w Polanicy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł 0 215
Makieta i moduł 0 15

Podobne wątki