• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Stacja Polanica-Zdrój

XFedraX

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#62
Mnie również się podoba. Jedyne co delikatnie razi, to wyglądające trochę sztucznie przejście z profilu fremo na właściwe ukształtowanie terenu.
 
OP
OP
PadreP

PadreP

Aktywny użytkownik
Reakcje
57 0 0
#63
To przejście póki co jest jeszcze nie wykończone. Ale tu niestety trzeba zastosować jakiś kompromis.... przysłoni się to roślinnością i myślę, że w miarę dobrze będzie to wyglądać... jakoś się dopieści :)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#67
To jest koszt w który wchodzi wypalenie, nóż lub biga lub inne, oraz robocizna, niewiele firm zajmujących się wykrojnikami dla poligrafii zajmuje się tylko wypalaniem.
Widziałem wycenę pewnej warszawskiej firmy o podobnym profilu, dotyczącą wypalenia profili do enki, ceny zaczynały się powyżej 60 zł za sztukę.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#70
No to teraz Pawłowi trzeba będzie się zrewanżować. Oczywiście fotkami z własnych prac. Przecie nie może być tak, że tylko on robi.
 
OP
OP
PadreP

PadreP

Aktywny użytkownik
Reakcje
57 0 0
#71
Prac kolejny ciąg dalszy.... udało się wygładzić teren, nałożyć klej do płytek, teraz sobie grzecznie schnie.
Plan dalej jest taki, że oczekuję na szuter, który ma zamówić Konrad, a w międzyczasie jutro przypudruję ładnie tory. Wybieram się do domu rodzinnego po aerograf i osprzęt, i zamierzam pomalować teren na brązowo-czarno ;-) jeszcze wiadukt czeka na ciąg dalszy prac ....
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#73
Mimo wrodzonego pesymizmu, to co powolutku zaczyna powstawać napawa mnie optymizmem,mam nadzieję że i ta nasza wielkość, jakoś w tym plugawym kraju zaistnieje.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#74
Dopiero Pawła namawiałem na skalę 0 a tu proszę, Już takie ogromne postępy. Teren wydaje się być nienaganny. Aż strach się bać co będzie dalej. Trzymam kciuki i powodzenia.
 
OP
OP
PadreP

PadreP

Aktywny użytkownik
Reakcje
57 0 0
#75
Coś nie coś prace idą do przodu.
Obecnie część nasypu została pokryta brązową farbą, pozostaje jeszcze gdzieniegdzie przybrudzić na czarno. Prawie gotowe są też barierki do wiaduktu drogowo-kolejowego. Na owym obecnie schną z obu stron pewne w miarę proste sztukaterie. Mam tylko nadzieję, że one wyjdą...
 

Załączniki

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#76
Zazdroszczę wam, że możecie w domu porobić przy modułach :)
moja młoda żona bo 1,2 po Slubie goni i mówi, że nie będę mieszkania za śmiecąc.

Ładnie to wszystko wygląda:)

gratuluje :)
 
OP
OP
PadreP

PadreP

Aktywny użytkownik
Reakcje
57 0 0
#77
Dziękuję... no i przyznam, że jest co zazdrościć...
Ale..jakby tu znaleźć sposób na żonę... może zaraź ją i pokaż na zdjęciach jak to wygląda..
to naprawdę też dobry element wystroju mieszkania....

[jak dobrze, że nie mam żony hehh...];)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#80
Zazdroszczę wam, że możecie w domu porobić przy modułach :)
moja młoda żona bo 1,2 po Slubie goni i mówi, że nie będę mieszkania za śmiecąc.

Ładnie to wszystko wygląda:)

gratuluje :)
Najwyższy czas zmienić żonę, bo jeśli nie akceptuje tego że też masz prawo do swoich zainteresowań, to może być tylko gorzej, poza tym widziały gały co brały, trzeba było myśleć głową nie .... .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł 0 215
Makieta i moduł 0 15

Podobne wątki