• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Stacja Otwock (diorama/makieta)

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
#21
Ech wspomnienia W Otwocku mieszkałem przez 35 lat. Na dworcu bywałem niemal codziennie jeżdżąc do szkoły czy pracy. Mówiąc szczerze to zawsze bardziej podobał mi się ten budynek przed remontem. Trzymam kciuki i czekam na relację
 
OP
OP
arturhej
Reakcje
9 0 0
#22
Witam
Wróciłem po wiosenno-letniej przerwie do klejenia. Prace się trochę slimacza.
zmieniłem farby z olejnych (humbrol) na akryle. Malowane powierzchnię nie wyglądaja idealnie. Żałuję że nie zrobiłem faktury dachu, tyszowaly by niejednolitosc krycia. ale odkręcić nie da. Reszta pokryć dachowych jest pomalowana i czeka na przyklejenie.
Najtrudniejszy etap to teraz budowa wiaty.
Na zdjecich postęp prac.

IMG_9048.jpg
IMG_9046.jpg

Pozdrawiam
 
OP
OP
arturhej

arturhej

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#24
Generalnie budunek jest skończony. Natomiast wykonywanie budzi pewne wątpliwości. Arkusze kartonu dachu nie byly grawerowane i po pomalowaniu nie wygladaly za ładnie. Po naklejeniu kolejnej warstwy z grawerowaniem nie wiele to pomoglo. Zeby nadac im dobrego wyglądu należało by nadac im fakture. Na którą nie miałem pomysłu.
Druga kwestia która nie motywuje do kończenia to pospolitosc projektu, w międzyczasie na forum widziałem kilka wykonan tego obiektu.
Tak wiec dworzec stoi w regale za szybka gdzie nie widać niedorobek:) Goscie czasem myla go z kościołem
 

Podobne wątki