• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja Nieborowice

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
S

Sebastian

Gość
#62
Robota posuwa się w stronę skrzyżowania z torem normalnym. Semafor na peronie już stoi. Ciąg dalszy jutro... po powrocie z pracy.
nieb 07.1.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#65
(y) jedyny słuszny - tak ładnie zrobiona makieta zasługuje na realistyczny semafor.
 
OP
OP
S

Sebastian

Gość
#69
Do semafora mam mtb MP1. Współpracuje bez problemu i jest cztery razy mniejszy niż żółw.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#70
Poprzez dźwignie czy jakieś łamane cięgło? Ja zdecydowanie wolę MP1 niż żółwie.. lecz to zupełnie kwestia gustu :)
 
OP
OP
S

Sebastian

Gość
#72
Poprzez dźwignie czy jakieś łamane cięgło? Ja zdecydowanie wolę MP1 niż żółwie.. lecz to zupełnie kwestia gustu :)
Zwykła dźwignia, żadnych łamańców, żadnych problemów z podnoszeniem ramienia semafora :) Z gustami się nie dyskutuje, ale jeśli jeszcze coś miałbym kiedyś budować to idę w mtb.
Sameś zrobił ten budynek, pokaż więcej zdjęć.
Nie zrobiłem go sam. Na początku wątku pisałem:
U mnie też budynek już gotowy, zamówiony u kolegi @Terebesz
Kilka lat czekał w pudle na swoje docelowe miejsce aż w końcu się doczekał ;)
 
OP
OP
S

Sebastian

Gość
#73
Na dziś wystarczy, ale dojdą jeszcze naprężacze z trasami pędniowymi, zwrotniki, drzewa... Kwietniki na peronach tymczasowe, bo docelowo chciałbym postawić tam peronowe typowo górnośląskie. Nie dotarły jeszcze do mnie elementy ogrodzenia podwórka, dlatego w sąsiedztwie budynków tak łyso.
Póki co moduły w skrzynie i jutro do Środy :)
peron.jpg

Nieb 10.1.jpg
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#74
Makieta prima, domek Terebesza prima, szkoda że nie będę mógł być w Środzie i zobaczyć to na żywo.(y)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#75
Jest klimat! Detale dodadzą smaczku.. pomyśl o ludzikach, ożywiają bardzo makietę. Niewielu już robi tyle samemu własnoręcznie.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki