• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Stacja Nieborowice

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Z

Zv

Gość
Poprzez dźwignie czy jakieś łamane cięgło? Ja zdecydowanie wolę MP1 niż żółwie.. lecz to zupełnie kwestia gustu :)

OP
OP
Sebastian

Sebastian

Znany użytkownik
H0e
Poprzez dźwignie czy jakieś łamane cięgło? Ja zdecydowanie wolę MP1 niż żółwie.. lecz to zupełnie kwestia gustu :)
Zwykła dźwignia, żadnych łamańców, żadnych problemów z podnoszeniem ramienia semafora :) Z gustami się nie dyskutuje, ale jeśli jeszcze coś miałbym kiedyś budować to idę w mtb.
Sameś zrobił ten budynek, pokaż więcej zdjęć.
Nie zrobiłem go sam. Na początku wątku pisałem:
U mnie też budynek już gotowy, zamówiony u kolegi @Terebesz
Kilka lat czekał w pudle na swoje docelowe miejsce aż w końcu się doczekał ;)

OP
OP
Sebastian

Sebastian

Znany użytkownik
H0e
Na dziś wystarczy, ale dojdą jeszcze naprężacze z trasami pędniowymi, zwrotniki, drzewa... Kwietniki na peronach tymczasowe, bo docelowo chciałbym postawić tam peronowe typowo górnośląskie. Nie dotarły jeszcze do mnie elementy ogrodzenia podwórka, dlatego w sąsiedztwie budynków tak łyso.
Póki co moduły w skrzynie i jutro do Środy :)
peron.jpg

Nieb 10.1.jpg

Paweł R

Łowca cech
Donator forum
H0e
Ekspert
Makieta prima, domek Terebesza prima, szkoda że nie będę mógł być w Środzie i zobaczyć to na żywo.(y)

Z

Zv

Gość
Jest klimat! Detale dodadzą smaczku.. pomyśl o ludzikach, ożywiają bardzo makietę. Niewielu już robi tyle samemu własnoręcznie.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.