• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Stacja kolejowa Neisse 120x240

OP
OP
tomey

tomey

Użytkownik
Reakcje
3 0 0
#42
Chociaż z tego projektu nie zostało praktycznie nic to jakiś czas temu w ręce wpadła mi sporą ilość torów trix. Dziś pokusiłem się o rozłożenie tego, ustawiłem kilka składów, gdzieś udało się wyszukać wieże ciśnień i kilka sygnalizatorów. Jest zabawa na całego.
 

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#43
Szkoda, że tamten projekt upadł. Świetnie się zapowiadał. Jeśli masz jeszcze tamtą infrastrukturę, możesz zrobić coś nowego z jej wykorzystaniem.
Ale, jak kolega wyżej pisał, sam musisz wiedzieć, czego chcesz. :)
 
OP
OP
tomey

tomey

Użytkownik
Reakcje
3 0 0
#44
Szkoda, że tamten projekt upadł. Świetnie się zapowiadał. Jeśli masz jeszcze tamtą infrastrukturę, możesz zrobić coś nowego z jej wykorzystaniem.
Ale, jak kolega wyżej pisał, sam musisz wiedzieć, czego chcesz. :)
W zasadzie nic. Jest to co na zdjęciach. Jest jeszcze obrotnica, więc może pokuszę się o obrotnicę. Co ciekawe - układ torów jest bardzo podobny do tego poprzedniego.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki