• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja głównie towarowa

OP
OP
Paweł P1

Paweł P1

Nowy użytkownik
Janie, to jest mniejsza część makiety. Wyżej wstawiłem skan całego schematu torów. To jest zarówno stacyjka osobowa z poczekalnią w części prawej budynku z rampą. Tak sobie przyjąłem, że ten budynek oprócz magazynu i rampy będzie też miał wydzieloną część pasażerską. Na ścianie między drzwiami a oknem będzie, a w zasadzie już jest, zegar podświetlany (obecnie schnie klej). Obok tego budynku będzie peron, dalej ściana zakładów i fasada domku, ale jeszcze nie zdecydowałem w jakiej kolejności umieszczę te dwa ostatnie. Jest to oczywiście czysta fikcja, wymyślona i skompletowana na bazie tego, co można kupić. Nie jest to więc bocznica do zakładów, a jego fasada jest dla urozmaicenia makiety, żeby nie wydawał się goła. Już kiedyś pytałeś jaki zarząd i epoka, ale powtórzę: DB, ep. III.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł 0 241
Makieta i moduł 0 15