• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Stacja Dolna

Akronaut

Aktywny użytkownik
Pierwszy własny temat w dziale kolejowym - witam oficjalnie Koleżanki i Kolegów.
Dzisiaj może będę składał pierwszą skrzynkę. Założenie jest takie, że makieta ma być mobilna, za parę lat będę miał więcej miejsca. Tabor mam - szkoda, aby leżał w pudełkach. Materiał myślę, że solidny (taki mam w pracy). Wycinane water jet (taką maszynę mam w pracy). Woda nie zaszkodzi - sprawdzone.
skrzynka L201 elementy.jpg
skrzynka L201 widok.jpg

Ostatnio edytowane:

Kris

Znany użytkownik
Witaj na forum. Coś u mnie nie chcą się załadować Twoje zdjęcia :( Albo za wcześnie, żeby je zobaczyć, albo coś nie teges jest :)

Napisz coś więcej na temat samej makiety, może jakiś plan pokaż itd :)

OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
Plan jeszcze powstaje. Skrzynka poskładana. Konieczne korekty. Największego psikusa zrobił mi dostawca sklejki. Zamawiałem 15mm, dostałem 16. Mój błąd, że nie sprawdziłem! "Dzięki" temu skrzynka musi być na nowo zaprojektowana i wykonana. Pięknie się składa.
skrzynka poskładana L201.jpg

OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
marzy mi się taki tort
zdecydowanie do zabawy
pomarańczowe skrzynki II etap, obrotnica tylko wrzucona na razie na poprawę humoru
chciałem dodać plik ze SCARM ale odrzuca

projekt006.jpg

OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
pierwsza skrzynka sklejona, skręcona, pomalowana i zaimpregnowana
IMG_20170511_142417.jpg
IMG_20170511_142435.jpg
kilka dni temu córka (9 lat) przy mojej pomocy (projekt "z beretu", laser, tektura) posklejała taką nastawnię i pomalowała - taki prezent urodzinowy dla mnie
IMG_20170510_163014.jpg
jest nawet wnętrze :), szyby w oknach i patyna
IMG_20170510_163041.jpg IMG_20170510_163048.jpg

dumny jestem!
napiszcie czy się podoba, będzie doping dla Młodej, syn pomaga przy ciężkich pracach
druga skrzynka w trakcie

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
kilka dni temu córka (9 lat) przy mojej pomocy (projekt "z beretu", laser, tektura) posklejała taką nastawnię i pomalowała - taki prezent urodzinowy dla mnie
Nie wiem ile Twoja córka ma lat, ale wykonany własnoręcznie prezent i to w takim wydaniu to po prostu rewelacja. (y) Można Ci tylko zazdrościć. :)

OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
Dzięki za docenienie pracy córki (cieszy się z Waszych pochwał, a syna też zdopingowało do dalszej pomocy). Ja też coś zbudowałem (na razie bez malowania).
IMG_20170515_203437.jpg IMG_20170515_203511.jpg
Jutro tniemy lustrzane odbicie tej dużej, w przyszłym tygodniu drugi łuk.
Sztywne jak jasna choroba, obawiałem się, że będzie cięższe.