• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Stacja CZUDEC

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
H0e
Ekspert
Mam wrażenie że na otwory po śrubach to są trochę za duże, chyba że ktoś wyrwał śruby, ale tak sprytnie że zostały prostokątne, bo takie widzę na zdjęciu otwory.

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
H0e
Ekspert
Daleki jestem od czepiania się;) ale z przykryciem tego czegoś innym czymś to znakomity pomysł, nie możecie sobie pozwolić na takie niedoróbki, nie mistrzowie.

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Po małym przestoju spowodowanym pracami koncepcyjnymi temat rusza mocno do przodu. Kolejna skrzynka z szutrowaniem, układaniem trylinki i poprowadzeniem pędni. Przejazd z podkładów kolejowych i przymiarka nastawni.

20171104_184529.jpg

20171104_184544.jpg

Dodałem także nieco charakteru budynkom. W pierwszej kolejności stacja wodna na zdjęciu przed i po.

20170817_170649.jpg

20170903_152005.jpg

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Wreszcie nadszedł upragniony moment położenia zieleni na powstającej stacji Czudec. Na razie jeszcze na placach hula wiatr, ale w przyszłości będzie się tu działo. Tak jak w latach 70- place zapełnią samochody, furmanki i ładunki zrzucane z wagonów wprost na plac. Do tego będzie jeszcze rampa pod magazynem i wysoka zieleń.

20171105_141707.jpg

20171105_140716.jpg