• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja CPN

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#46
Znam tą fotkę Michał, nie są to moje klimaty, raz że lata wcześniejsze dwa stacja w jakimś amerykańskim stylu kompletnie mi się nie podoba.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#48
Super wychodzi Ci dioramka, cos podobnie niz ja chciałbym sobie zrobić, środek stacji tez bardzo mi się podoba, jak będzie skończona to będzie gniotła jaja (y)

PS. Te wołgi mają koła skręcone na stałe?
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#49
Zrobiłem bardzo wymyślny system, gdzie jak pokręcisz kierownicą to koła się skręcają.:p

Oczywiście że na stałe skręcone, ośki odpowiednio zagięte kombinerkami.;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#51
A dojdą jakieś emblematy CPN? Bo teraz wydaje mi się ta dioramka bardzo klimatyczna, jednak jakaś taka, z jednej strony pełna, a z drugiej pusta. Jest dużo pojazdów i to wielki plus, ale jakoś brakuje mi takich smaczków w postaci jakiś detali, scenek. Chociaż ja za młody jestem, więc z pewnością kiedyś to tak wyglądało. ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#54
Omkia, dodatkowo mam dwie lampy na słupy stacji i podłużne lampy z imitacją jarzeniówki nad wejście i pod dach.Jak diorama będzie już gotowa to będzie trzeba wszystko podłączyć do podświetlenia.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#55
A o taki najazd do naprawy byś się nie pokusił, o jakim mówił Bartek? Albo może jakaś cysterna w barwach CPN na rozładunku :D Chociaż wtedy może być tego zdecydowanie za dużo. Mimo że nie moje klimaty to i tak mi sie już podoba ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#56
Cysterny nie będzie, rampy też nie.Już wydaje mi się że za dużo samochodów tam jest i każdy kolejny detal zamiast ulepszyć może popsuć efekt.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 52

Podobne wątki