• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja CPN

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#1
Co prawda jeszcze dwie dioramy czekają na wykończenie, zwłaszcza ta z zagrodą od dłuższego czasu, ale powoli można zacząć myśleć o kolejnej ze stacja CPNu.Model Artiteca zakupiłem dziś na Hobby i jak na produkt tej firmy wygląda rewelacyjnie(czyżby jakość się poprawiła?).Trylinka oraz płytki na ścianach bardzo delikatne, całość dobrze odlana.Nie mam niestety jeszcze pomysłu na otoczenie.Nie wiem czy zrobię ją gdzieś w trasie czy może między nowymi blokami z Fallera zapowiedzianymi na ten rok.
Artitec7870004Tankstation.jpg


Zestaw prezentuje się tak:
SAM_2395.jpg
SAM_2396.jpg
SAM_2397.jpg
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#4
Zazdroszczę CI tej stacji, sam bede robił diorame z CPNem ale robie go od podstaw bo cena artiteca pozostawia troche do życzenia. Pozatym miło było Cie poznac na targach :D
 
Reakcje
0 0 0
#7
Stacja CPNu super, chętnie zobaczę ją gotową ze scenerią... no właśnie idealnie pasowałaby do każdego otoczenia - może to być niewielki placyk wśród kamienic w centrum miasta jak i ubocze obok jakiejś bazy transportowej czy środek osiedla - a te bloki Fallera kuszą ;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#8
A ja bym taka stacje widział na zjeździe z autostrady jak to mam miejsce na A4. Bardzo mi się podobał ten pomysł. Tylko nie jestem pewien czy nie wymagała by paru przeróbek, ale ogólnie sceneria mogła by być ciekawa ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#11
Prosze kolejny raz o niewklejanie zdjęć w tematy innych użytkowników bez ich zgody.Po za tym ta ze zdjęcia to jakiś wytwór współczesności a ja robię swoją z cazsów PRL.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#17
Fantastyczna stacja. Pamiętam takie z dzieciństwa, i dlatego pozwalam sobie zaproponować dodanie krat w oknach dla zwiększenia realizmu;).W siedemdziesiątych latach z tak zabezpieczonymi szybami miejscowi podwędziliby pierwszej nocy cały zapas BORYGO:gwizd:
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#18
Z kratami pomyślimy.;)
Na dzień dzisiejszy jest wstępnie zrobiona podstawka.Jeszcze jedna lub dwie warstwy gipsu i będzie można kłaść asfalt.
SAM_2729.jpg
SAM_2730.jpg
SAM_2731.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#19
Cały czas do przodu.Drzewka już w drodze, latarnie i lampy na budynek też zamówione, pozostanie je potem podłączyć.Wczoraj został położony asfalt, krawężniki i chodnik.Inspekcja przyjechała na odbiór drogi.
Zastanawiam się jeszcze nad przystankiem autobusowym, być może wiata stanie przy chodniku.
SAM_2732.jpg
SAM_2733.jpg
SAM_2735.jpg
SAM_2736.jpg
SAM_2737.jpg
SAM_2738.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 52

Podobne wątki