• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja ŻELISTRZEWO.

OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#27
Wiem co zrobię tą drugą zwrotnicę przeniosę troche dalej a tory przytnę. A między zwrotnicę wsadzę kawałek prostego toru.
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#29
Myślę że nie musisz się tak spieszyć u mnie cześć flexów to leży narazie nie na makiecie a w szufladzie :p
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#30
Mam na myśli że między te dwie zwrotnice wsadzę kawałek prostego toru :smile: powinno być lepiej .
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#32
Muszę coś wam powiedziec. Na module gdzie znajduje sie budynek dworca tam posiadam zwrotnice PIKO. A wiadomo jak wagony sie zachowują na tych zwrotnicach mam na myśli wagony osobowe. :oops:
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#33
A jeśli chodzi o ten problem z zwrotnicami które dałem za blisko siebie to też chodzi o to że moje piętrusy gdy przejeżdżają z zrotnicy na drugą to tak brzydko zachodzą jeden za drugiego i to psuje cały urok. Więc ustaliłem że przeniosę zwrotnicę trochę dalej a między nie dam kawałek prostego toru i to powino troche poprawi :roll: ć sytuacje przejazdu piętrusów.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#34
Jak dasz wstawkę, to ci się zmieni odstęp między osiami torów.
Lepiej prześpij się z problemem, a żeby nie śniły ci się koszmarne stworki z Gwiezdnych Wojen, to zapamiętaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozjazd
Zwrotnica to nie rozjazd, potocznie to jedno i to samo ale formalnie zwrotnica jest fragmentem rozjazdu.
 
P

Paweł Piotr

Gość
#36
PULMAN napisał(a):
Mam na myśli że między te dwie zwrotnice wsadzę kawałek prostego toru :smile: powinno być lepiej .
Jeśli już, to między dwa rozjazdy - minimalna wstawka prosta w takim układzie rozjazdów wynosi 6 m ( 6,9 cm w H0) - będzie znacznie lepiej, unikniesz potencjalnej możliwości zazderzakowania taboru.
Pozdrawiam
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#37
PULMAN, tak swoją drogą to dobrze jest robić całą stację równomiernie a nie wykończyć jedną głowicę a potem się zastanawiać co z drugą.
Czy dostałeś PW?
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#38
Wiem że ta powinno się robić no ale cóż. Pytasz się mnie czy przyszło do mnie ta wiadomość z tymi tabelkami które trzeba wypełnić? Jeśli to oto chodzi to przyszło.
 

Podobne wątki