• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja Łask - makieta i/lub po prostu kolejka

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#62
Może przerobisz to na moduły, żeby uczestniczyć w spotkaniach? Szkoda kisić w domu coś tak pięknego :podstepny:
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#65
Wspaniałe, typowy rzut oka na dzisiejsze średniej wielkości stacje kolejowe w 1:1 :) tyle, że tutaj mamy 1:87, ale pewności nie ma :ROFL:.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#68
Rewelacja! potłukł bym tylko i powypaczał trochę płytki na peronach, bo wyglądają jak świeżo po remoncie jakimś...
 

XFedraX

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#70
Chorzów Stary!!! Spojrzałem na to zdjęcie i już myślałem ze w Łasku identyczny dworzec stoi. Dopiero potem zobaczyłem podpis :)
 
OP
OP
M

Mycowski

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#71
Muszę być ostrożny. Jak będzie ruina, nierówno lub brudno to mogę z całym interesem z domu wylecieć. :)
 

AdamG

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#73
Cześć Grzesiu.

Mógłbyś wrzucić zdjęcie budynku stacyjnego nie widziałem go po wykończeniu.
 
OP
OP
M

Mycowski

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#78
Udało mi się w końcu sensownie "ucyfrowić" obrotnicę Fleischmana. Zlutowałem też dwa dekodery -wystarczyło na podłączenie oświetlenia na peronach i uruchomienie dwóch semaforów.
Poniżej fotki, przepraszam za ich jakość.
DSC_0013.JPG
DSC_0009.JPG
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#80
Powinieneś znaleźć więcej czasu na kontynuowanie prac. Miejscowość jest "na czasie" ;)
A swoją drogą nie mogę się doczekać kolejnych postępów :kawa:
 

Podobne wątki