• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Stacja Łapino i nieczynny szlak ....

Reakcje
1.731 13 0
#1
Przebywając ostatnio w okolicach Gdańska wybrałem się na wycieczkę na szlak i stację Łapino(wolne Łapino).
Okolica przepiękna i położona na malowniczych morenach wyzwoliła we mnie nowe pokłady inspiracji , które niebawem zamierzam wykorzystać w budowaniu makiet . Zachęcam to wybrania się w tamte okolice,tym bardziej ,że można zamówić tam drezynę(różne drezyny) i wybrać się na cudowną wycieczkę nieczynnym szlakiem Kolbudy- Kartuzy. Sami oceńcie plenery które są na fotkach - niektóre są tak piękne ,że spokojnie można by wykorzystać je jako tapety na pulpit..:)
 

Załączniki

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
#2
Super klimaty. Rozumiem że swoją maszynkę do pomniejszania zabrałeś tylko transformacja musi trochę potrwać ;)
 

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#4
Zgadzam się z Tobą, Danielu, Łapino to jedno z moich ulubionych miejsc. Dorzucam do kompletu zdjęcia elektrowni wodnej (nie wiem, czy byłeś poniżej zapory) i fabryczkę "Morpak" na północ od stacji, wciśniętą między tory a rzekę. Klimat prawie sudecki.
 

Załączniki

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#5
Genialne te foteczki... na pewno teraz jak tam wrócę nie omieszkam zwiedzić teren tej elektrowni do w sumie blisko stacji, tylko po drugiej jak by stronie...
a co do szlaku położonego tam, to tak jakby mazury w górach:)....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 2
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 2
A
Koleje w Polsce 1

Podobne wątki