• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ST44

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#22
HEhehe już mam dość po swoim ;) Zwłaszcza że mam wrażenie że mój coś przestał ostatnio działać..... jak się córka dorwała do zasilacza ;)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#23
Zwłaszcza że mam wrażenie że mój coś przestał ostatnio działać..... jak się córka dorwała do zasilacza
Cóż, jak młodszy Junior dorwał mi się kiedyś do RocoAlpinlina, to Gem4/4 uczyła się latać z metra czterdziestu lądując bardzo awaryjnie.... Dobrze, że wagon będący zaraz za lokiem się zawiesił na krawędzi ( z trzech lokomotyw wyszły dwie sprawne)...

Pozdrawiam,...
 

Maciek Wójcik

Znany użytkownik
Reakcje
1.076 129 15
#24
Ja tam nie narzekam... jestem młody i wszystko o dziwo żyje :D Pamiętam jak mi kiedyś lokomotywka spadła z biurka i wbudowany sprzęg mi się połamał to wszystko sklejałem magikiem i jakoś się trzymało... ale lokomotywka to wymaga wymiany silnika bo jak raz w bocznice wjechałem... to loka była metr dalej :D
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#29
Wiem że nie uznajesz zbytnio ClearFixa ale moim zdaniem byłoby to lepsze rozwiązanie. No ale jak się toczy i dźwięczy to super jest.
Pawle ClearFix jest ok.... ale do tego loka mi nie pasują. Wiem ze zniweczę cały efekt pracy.... i chce tego uniknąć. Być może SW wróci za jakiś czas do materiału który kiedyś mieli w ofercoe idealny na szybki.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#30
Z racji tej ze to też Gagar to tu wrzucę fotki.

Trwają pracę nad zrobieniem wersji w barwach Orlenu :) wszak cysterny coś musi ciągnąć ....na warsztat poszła jakas budą z wersji DR...
20210301_231734.jpg
20210302_123329.jpg
Po zdjęciu maskowania
20210302_123310.jpg
I po lekkiej obróbce w gotowości do kalkowania
20210302_141508.jpg

Uważam że lok ladnie się komponować będzie z cysternami....
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#34
Szymon - nie zapomnij o logotypach na osłonach przeciwsłonecznych. W Zetce się dało...]
Przyslon w oknach nie będzie. Nie podoba mi się ta wersja. Robie z późniejszego okresu z numerem nad pomostem....
20210302_200856.jpg
Ps. Numerek krzywo..... ale po zdjęciu poprawiony ;)


@Misiek ta wersja budy jeszcze podejdzie pod parę loków spotykanych u nas w Polsce ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
K
Tabor 48
A
Tabor 14

Podobne wątki

  • K
    ST44 (numer)
  • A
    ST44