• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ST44

OP
OP
K

Krzychu 126

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#5
Dziękuje Zbyszkowi i koledze o nicku Hugwa za informacje.
Jedyne zdjęcie tego egzemplarza jakie udało mi się znaleźć w internecie znajduje sie na tej stronie: http://www.cn.com.pl/~di2/modele/pol-baz-ST44.htm
Zdjęcie zrobione w roku 1984 w Częstochowie przez pana K.Słowikowskiego.Według mnie zostało one zrobione na dworcu Częstochowa Stradom.Czy posiada ktoś inne zdjęcia tego Gagarina??
 
OP
OP
K

Krzychu 126

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Mam jeszcze jedno[może trochę głupie]pytanie.
Czy ten ST44-183 od 22.10.74 do 26.10.1995 miał na sobie napis na białym tle ,,Zakład Taboru w Częstochowie''???
 
S

Sebastian

Gość
#10
Krzychu 126 napisał(a):
Mam jeszcze jedno[może trochę głupie]pytanie.
Czy ten ST44-183 od 22.10.74 do 26.10.1995 miał na sobie napis na białym tle ,,Zakład Taboru w Częstochowie''???
Nie miał takiego napisu.
Zakłady Taboru powstały, o ile dobrze pamiętam, w 1997 roku.
 
S

Sebastian

Gość
#12
Krzychu 126 napisał(a):
Czyli wcześniej na lokomotywach nie było żadnych oznaczeń ich przynależności dodanych lokomotywowni??
Były jak najbardziej. W tym przypadku mogło być tak:
do 1975 roku
DOKP Katowice
Lok. Częstochowa

a od 1975 roku
Śląska DOKP
Lok. Częstochowa

Więc jeśli została skasowana w 1995 roku to nie doczekała się opisu Zakładu Taboru.
Myślę, że ktoś kto ma więcej informacji na ten temat, uzupełni moją wypowiedź.
 

Podobne wątki