• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ST44 w wielu odsłonach

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
12. 01. 2010 r. Kutno ST44-1025 ze składem do odśnieżania PSE.
Zdjęcie marnej jakości, gdyż wykonane było z samochodu podczas przejazdu wiaduktem nad stacją.
P1120598.JPG
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Ale ma wartość historyczną.Kiedy pracowałem w Pile, mniej więcej w tym czasie, zmarnowałem wiele okazji do podobnych zdjęć. Teraz pluję sobie w brodę!
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
No i właśnie tym malowaniem "uraczył" nas "eaglemoss" wydając swoją gazetkową wersję BR120.
Dokładnie to samo pomyślałem, jak zobaczyłem powyższe zdjęcia.
Czyli jaki wniosek? Że ten model przedstawia prawdziwe malowanie! Tylko czy powinien nosić oznaczenie "ST44"?
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
08. 07. 2009 r. Ełk. ST44-1081 z pociągiem pospiesznym "Niegocin", relacji Wrocław Gł.- Suwałki, opuszcza granice miasta i udaje się w kierunku Olecka. Nie jestem entuzjastą tego malowania, które na tej lokomotywie pojawiło się pięć miesięcy wcześniej, ale przynajmniej zachowały się oryginalne reflektory.
P7080334.jpg
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
25.05.2019r Warszawa Praga. ST44-360 szykuje się do podróży do Łodzi Olechowa. Jak wieść gminna niesie, w celu przetoczenia zestawów kołowych. Ale czy to prawda? Może Koledzy z miasta Łodzi, za kilka dni udzielą wiarygodnej odpowiedzi...
4a.JPG

4c.JPG
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
Moze sie przygotowywal, ale okolo 14 na Olechowie nie bylo go widac.
Dzisiaj tj. 26.05.2019r ok. godz. 18.30 widziałem ST44-360 na Warszawie Pradze. Stał na grupie odjazdowej jako czwarty w składzie mieszanym, pod który podpinała się ET22. Nie miałem aparatu, więc fotografii nie zrobiłem. Ale nawet gdybym go miał, także nie wykonałbym zdjęcia, ponieważ skład z naszym gagarinem stał bardzo głęboko, pośród kilku innych składów.
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
27. 05. 2019 r. ST44-360 podczas obtaczania obręczy zestawów kołowych, w Zakładzie Taboru Łódź Olechów. W tle widać EU07-203E której tę czynność już wykonano, ale jeszcze wczoraj w godzinach popołudniowych praca trwała przy kołach trzeciej osi. Nie odpocznie sobie biedna tokarka! ;)
DSC_0696.jpg

Speedway
Dzisiaj tj. 26.05.2019r ok. godz. 18.30 widziałem ST44-360 na Warszawie Pradze. Stał na grupie odjazdowej jako czwarty w składzie mieszanym, pod który podpinała się ET22. Nie miałem aparatu, więc fotografii nie zrobiłem. Ale nawet gdybym go miał, także nie wykonałbym zdjęcia, ponieważ skład z naszym gagarinem stał bardzo głęboko, pośród kilku innych składów.
Dzięki za precyzyjne informacje ! (y)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.268 58 3

Podobne wątki