• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ST44 w wielu odsłonach

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Niesamowita fota, super ujęcie, wspaniałe barwy...

A tak poważnie, to czy mógłbym się dowiedzieć co ta fotka ma nam ukazać, czy też co takiego udowodnić? Co ilustrować?Inaczej - czemu ma służyć? Bo wygląda na to, że tak cię cieszy że pstryknąłeś zdjęcie jakiejś lokomotywy, że postanowiłeś nam to pokazać.

Mam pytanie także do dwóch kolegów którzy dali tej fotce ocenę "Doceniam". Macie prawo dać taką ocenę, ale proszę napiszcie co was tak urzekło, że doceniliście wstawienie tego zdjęcia na forum? Bo chyba nie sam fakt, że ktoś coś wstawił, prawda?
 

kovalsky

Aktywny użytkownik
Reakcje
341 20 1
Niesamowita fota, super ujęcie, wspaniałe barwy...

A tak poważnie, to czy mógłbym się dowiedzieć co ta fotka ma nam ukazać, czy też co takiego udowodnić? Co ilustrować?Inaczej - czemu ma służyć? Bo wygląda na to, że tak cię cieszy że pstryknąłeś zdjęcie jakiejś lokomotywy, że postanowiłeś nam to pokazać.

Mam pytanie także do dwóch kolegów którzy dali tej fotce ocenę "Doceniam". Macie prawo dać taką ocenę, ale proszę napiszcie co was tak urzekło, że doceniliście wstawienie tego zdjęcia na forum? Bo chyba nie sam fakt, że ktoś coś wstawił, prawda?
ST44 w wielu odsłonach - więc uwieczniłem tego loka w takiej własnie odsłonie tj. tak jak napisałeś na niesamowitej fotce w super ujęciu ze wspaniałymi barwami....
:podstepny:
Z mojej strony koniec dyskusji.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Pewnie przeoczyłeś jednak ten drobny fakt, że w tej akurat odsłonie co chwilę ktoś zamieszcza zdjęcia, z czego jakaś część to portrety naprawdę ładnie ukazujące tę odsłonę.

A jakbym tak zaczął każdej nowo wstawionej na forum byle jak zrobionej fotce dawać ocenę negatywną, to ciekaw jestem ilu osobom by się odechciało takie dzieła wstawiać. Bo teraz to nawet jak byle co się wstawi, to zawsze znajdą się tacy co oceny pozytywne dają i autora utwierdzają w przekonaniu że super rzeczy wstawia.
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.095 3 1
Gdyby popracować nad światłem, to z tego ujęcia da się chyba coś jeszcze uratować. Bo sam kadr zły nie jest
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
OK... Ale co wnosi do tego wątku? Szczególnie że post wcześniej ktoś inny wstawił piękne portretowe zdjęcie tej samej dokładnie odsłony tej lokomotywy.
Tu na forum zaczęło działać coś takiego, że ludzie wrzucają zdjęcia w różne wątki nie dlatego że ilustrują coś, ale tylko dlatego że zrobili taką fotkę. Zamiast wrzucać na jedną z wielu stron internetowych z galeriami kolejowymi, gdzie pewnie wiele gniotów nie zostało by dopuszczonych do publikacji oraz byłoby trzeba zdjęcia opisać, to ludzie wrzucają je tutaj, bo tu można zrobić to w moment, a później cieszyć się ocenami pozytywnymi. I dzięki temu mamy efekt w postaci setnej fotki Darta, nawet jeśli nic na niej nie widać a w jego wyglądzie nic się nie zmieniło, albo to że w jednym czasie jedna osoba wrzuca po jednym zdjęciu do kilkunastu różnych wątków. Bo akurat takie foteczki porobiła.
 

kovalsky

Aktywny użytkownik
Reakcje
341 20 1
Na poście wcześniej jest zdjęcie lokomotywy 1206 więc nie jest to dokładnie ta sama lokomotywa. Jeśli Koledze @CoCu w czymkolwiek to pomoże to proszę Administrację o usunięcie mojego wpisu z tym zdjęciem a wcześniej osoby oceniające mój wpis o wycofanie swoich ocen, nie ma żadnego problemu. Ze swojej strony obiecuje że nie będę już publikował zdjęć robionych z samochodu itp. itd. To tyle.
 
Ostatnio edytowane:

kilanziom

Znany użytkownik
Reakcje
834 9 0
Kilka spotkań z rodziną M62 w Kujawsko-Pomorskim,

IMG_2596.jpg

ST44-208 / Bydgoszcz-Wschód / 29.08.2017

IMG_2597.jpg

ST44-932 / Bydgoszcz-Wschód / 29.08.2017

IMG_2662.jpg

M62-1681 / Maksymilianowo / 29.08.2017

IMG_2670.jpg

M62-1686 / Maksymilianowo / 29.08.2017

IMG_2706.jpg

ST44-1208 / Inowrocław / 30.08.2017

IMG_2713.jpg

ST44-1227 / Inowrocław / 30.08.2017

IMG_2733.jpg

M62M-009 / Inowrocław-Mątwy / 30.08.2017

IMG_2777.jpg

M62-7038 + SM42-2541 / Inowrocław-Chemia / 30.08.2017
 

Podobne wątki