• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ST44 w okolicach Sosnowca

Reakcje
0 0 0
#1
Mam takie pytanie do bardziej zorientowanych kolegów, gdzie można "pewnie" spotkać Gagariny w pobliżu S-ca? "Pewnie" to znaczy nie przejazdem, tylko stacjonarne z dobrym dostępem. Czy w lokomotywowni Bór są jakieś? Ogólnie potrzebuję zrobić sobie dokładniejszą dokumentację fotograficzną, także wolałbym drogę oficjalną bądź półoficjalną.
Pytałem na stronie poświęconej LHS, ale tam podobno różnie się zjawiają...

PJ
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#2
W samym Sosnowcu - na Jęzorze - tam jest pełno gagarów w malowaniu pcc. Może jednak napiszesz co by Cię bardziej interesowało? Tzn. jakie oznaczenie i jakie malowanie gagara? Oprócz S-ca w Dąbrowie Górniczej przy zakładzie uzdatniania węgla dawnej KWK Paryż często podjeżdżają ST44, M62, M62M, w malowaniach zielonych PKP, Rail Polska, PKP Cargo... - dostęp idealny - można spokojnie pofocić, kiedy gagar godzinami stoi i czeka - wówczas też można pogadać z mechanikiem - i wielu rzeczy się dowiedzieć, uzupełniając wiedzę :)
Zobacz załącznik 57902
Zdjęcie ze strony NORC
 
OP
OP
piotrekjjj
Reakcje
0 0 0
#3
Co do modelu, ja robię 490, mam jedno zdjęcie, jak stał odstawiony na kasację w Jaworzno Szczakowej. Był malowany klasycznie, z żółtym przodem. Zaś do modelu chcę mieć dobre zdjęcia okolic wózków i przebiegu przewodów powietrznych, chętnie też porobiłbym fotografie w środku. Nawet jeśli czegoś nie odwzoruję to i tak lubię wiedzieć, co i jak.
No nic, będę czekać na ładną pogodę i się wybiorę do Dąbrowy (o wiele bliżej), jak dobrze rozumiem to ta bocznica w dawnej kop. Paryż? Jak tam dokładnie wygląda z dostępem? Żeby nadgorliwa ochrona się nie czepiała, że przygotowuję skok na węgiel:)

Zapomniałbym, załącznik nie chce się otworzyć...
 

Podobne wątki