• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ST44 (numer)

K

koc1

Gość
#1
Witam,
w ten czas wiosenny, czas wesoły postanowiłem zabrać się za ST44 (numer jeszcze nie padł ostatecznie), poniżej kilka fotek z dotychczasowych prac przy modelu.

PYTANIE!
Kombinował ktoś już z przeniesieniem wózków od Ludmiły Minitrix'a, marzy mi się numer 1500:)?
 

Załączniki

OP
OP
D

DaK

Gość
#2
koc napisał(a):
PYTANIE!
Kombinował ktoś już z przeniesieniem wózków od Ludmiły Minitrix'a, marzy mi się numer 1500:)?
Wpadnij z bebechami do klubu w środę to się coś pokombinuje.
Łatwo na pewno nie będzie ale spróbować warto.
W Ludmile jest inaczej rozwiązany przesył prądu, ale sam wózek będzie pasował.
Do 1500 przydały by się też tobie dwudzielne żaluzje.
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#10
koc napisał(a):
Mi wyglądają też na malowane
I masz rację! Bo te listwy były podobno malowane, choć gdzieś mi sie obiło o gałki że oryginalnie były surowe, aluminiowe.
Źle patrzysz według mnie. Im bardziej ja chcę ich nie zobaczyć tym bardziej tam są.
Mowa o górnym pasie.

koc napisał(a):
w Bhp już ich nie było?
Z tego co pamiętam zdejmowali je na NG i oddawali to przetopu na klamki do okien.
 
OP
OP
D

DaK

Gość
#12
koc, jak będziesz potrzebował fotek 1500 to mam kilka z okresu umierania w Zamość Bortatycze ( z wózkami od Ludmiły i Gagara )
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#15
No to mam sklerozę jak nic. :oops:
Jeszcze się dureń posiłkowałem starymi tematami na FM, zamiast naszego sprawdzić.
To przez niedobory C10H14N2, jak sądzę.
 
OP
OP
K

koc1

Gość
#18
Jakie macie sugestie co do syren, chcę je wywalić i wstawić lepsze.

Hubert pisałeś kiedyś Twardemu o jakichś jankesach, dobre to czy jest coś lepszego?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 77
Tabor 58
A
Tabor 14

Podobne wątki