• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ST43-zestaw dla koneserów i znawców tematu

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#1
Chciałbym zaprezentować zestaw do waloryzacji modelu spalinowozu serii ST43, składający się z profesjonalnie wykonanego, w zgodzie z oryginałem, odlewu nadwozia wraz z niezbędnymi elementami dodatkowymi.
Zestaw dedykowany modelom firmy Tillig.
Wersja z krótką i długą czołownica
W skład zestawu wchodzą:
-nadwozie
-blaszka fototrawiona z szeregiem detali (w tym prawidłowych zgarniaczy) oraz numerami przewidującymi wersję z krótką i długą czołownicą
-chromowane odbłyśniki
-szybki do reflektorów
-kalkomanie
-precyzyjne syreny powietrzne
-zbiornik paliwa







 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Ten zestaw ktory byl na allegro (Non-Kol), z jakosci nie jest gorszy od tego jaki tu jest presentowany. Tam przewaznie sa ceny ;)

Edit: Chyba to byl zestaw Daniela o ile sie nie myle.
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#9
A to ceny są ustalane indywidualnie? skoro jest prezentowany zestaw to i cena być powinna, i by nie było niepotrzebnego zaśmiecania wątku i pytań.
Nie wiem czy indywidualnie, ja zapytałem na PW i dostałem od razu odpowiedź ale macie rację że podanie ceny w wątku na pewno ułatwiłoby sprawę. Sam też uważam że nie ma sensu ukrywać się z cenami bo to niczemu chyba nie służy, a czasem tylko denerwuje i działa chyba na niekorzyść oferującego.
 

Szymon32

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
59 2 0
#10
Zakupiłem sobie taki zestawik:) jest świetnie wykonany ! pudło posiada dużo szczegółów :)
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#13
Można prosić o jakieś zdjęcia gotowego modelu (pomalowanego, itd) z tego odlewu?
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
#14
Panie JanKol czy o cenę zestawu mamy pytać indywidualnie poprzez PW? czy jest standardowa cena oferowanych zestawów?
 
OP
OP
jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#16
Cena jest stała, a nie określana indywidualnie. Z resztą wystarczy się skontaktować z osobami występującymi w tej dyskusji, by tą cenę potwierdzić:)

Informacja dla zainteresowanych: do GOTOWYCH modeli szykuję elementy sterowania wielokrotnego wykonane jako wiernie odwzorowane, przestrzenne elementy odlewane z mosiądzu. W załaczniku próbka (otwarta kopułka z wtyczką)

Drut jest tylko elementem ułatwiającym odlewanie-w modelu będzie to giętki przewód.

 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 139
Tabor 10
Tabor 29
Tabor 17
Tabor 36

Podobne wątki