• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ST43

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
Ode mnie dwa Rumuny z przystanku Rzeszów Staroniwa :) Wszystkie zdjęcia z dzisiaj.

1. ST43-382 oczekuje na zatrudnienie na żeberku stacji.

P1120623.JPG


2. 060DA-149 ze składem cystern relacji Jedlicze - Trzebinia oczekuje na odjazd w stronę Trzebini.

P1120620.JPG


I jeszcze dwa potwory na jednym ujęciu :)

P1120632.JPG
 
Reakcje
84 0 0
ST43-364 ze składem beczek rozpoczynającym się czterema cysternami białoruskimi otoczonymi wagonami sprzęgowymi opuszcza Rzeszów po linii 106 kierując się na Jasło.
15.08.2017r.
43-364.JPG
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.092 3 1
Chabówka, 20.08.2017r. Zero jedynka marnieje przy płocie...
Nie przesadzałbym z tym marnieniem. Ta lokomotywa jest w tym stanie od wielu lat. Ale od wielu lat stan ten nie pogarsza się w widoczny sposób. Nadal jest w miarę kompletna, nadal nie brakuje żadnej szyby, nadal jest pod dobrą opieką... W porównaniu z 02, która co prawda pomalowana ale mało kompletna, 01 ciągle jest świetnym materiałem na eksponat​
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
ST43 - 366 na stacji Dębica w dniu 14 lipca 2017 r. W ostatniej chwili zrobione zdjęcie odjeżdżającego Rumuna. Zaciekawiło mnie to malowanie jeszcze takiego nie widziałem oraz data ostatniej rewizji :) ponad 10 lat ! To chyba sporo.
P.S. Gdzie jest teraz największa szansa zobaczenia tych lokomotyw w ruchu ? Chciałbym kiedyś się wybrać na sesje zdjęciowe ale u nas w okolicach Szczecina ich nie ma
20170714_072934[1].jpeg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
ST43 - 366 na stacji Dębica w dniu 14 lipiec 2017 r. W ostatniej chwili zrobione zdjęcie odjeżdżającego Rumuna. Zaciekawiło mnie to malowanie jeszcze takiego nie widziałem oraz data ostatniej rewizji :) ponad 10 lat ! To chyba sporo.
P.S. Gdzie jest teraz największa szansa zobaczenia tych lokomotyw w ruchu ? Chciałbym kiedyś się wybrać na sesje zdjęciowe ale u nas w okolicach Szczecina ich nie ma
Zobacz załącznik 499131
Ostatnio często widuje się Rumuny w Rzeszowie. Największe jednak szanse są w okolicach Sanoka, tam Rumunki zadomowiły się na dobre, no przynajmniej do czasu wygaśnięcia świadectwa.
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
ST43 - 366 na stacji Dębica w dniu 14 lipiec 2017 r. W ostatniej chwili zrobione zdjęcie odjeżdżającego Rumuna. Zaciekawiło mnie to malowanie jeszcze takiego nie widziałem oraz data ostatniej rewizji :) ponad 10 lat ! To chyba sporo.
P.S. Gdzie jest teraz największa szansa zobaczenia tych lokomotyw w ruchu ? Chciałbym kiedyś się wybrać na sesje zdjęciowe ale u nas w okolicach Szczecina ich nie ma
Zobacz załącznik 499131
Cos mi nie pasuje z tym Rumunem. ST43-366 w roku 2015 wygladal tak:


Zdjecie z Rail Phototrans.
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
@Andrzej Harassek zawsze staram się czytać drugi raz w celu wyeliminowania błędów a tu taka gafa:( a nie można już poprawić.
Do Sanoka to kawał drogi mam no ale trzeba będzie się kiedyś wybrać z aparatem :) Pamiętam jako dziecko jak chodziłem do mojego taty do lokomotywowni Stargard Szczeciński i Rumuny stacjonowały tam wraz z Gagarinami, do dziś nie zapomnę specyficznego zapachu spalin tych wspaniałych lokomotyw :) To były piękne czasy.
 

Generał

Znany użytkownik
Reakcje
746 5 0
ST43-389 wyjeżdża z Nowego Sącza z pociągiem w kierunku Stróż . Rumun posiada jeszcze nieprzemalowane oznaczenia poprzedniego stacjonowania w Zbąszynku. Zdjęcie wykonane pod koniec kwietnia 1984 roku podczas ostatnich dni sezonu grzewczego, więc zaraz za lokomotywą czynny wagon ogrzewczy !
ST43-389 NOWY SACZ 04 84 (2).jpg
 

norbis97

Znany użytkownik
Reakcje
304 6 1
Za opisem ze strony www.facebook.com/chcemyklasycznegoturanahel

...Duet ST43 i SU46 w peronach stacji Hel w 2001 roku. Był to jednorazowy epizod na tej linii jeżeli chodzi o Rumuny, natomiast Suki jeździły do 2008, później już tylko pojedyncze przypadki (SU46-004 z pługiem i SU46 ratująca szynobusy na helskiej które zaniemogły na wskutek intensywnych opadów śniegu).

Autor adamiec81





 

Podobne wątki