• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ST43 w H0 - konwersje i modele

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.618 107 12
#1
Witam, nakręcony zdjeciami w galerii kolegi "Telewizor11" nasuneło mi się pytanie gdzie można dostać takie fajne ST43? Wiem ze trudno jest znaleźć ST43-20 a patrząc na mnogość malowań i numeracji zakładam (może błednie), że nie wszystkie tam przedstawione są oparte na "oryginalych" TIlligach/ KKemo. Czy oprócz Jan-Kola jest ktoś jeszcze kto sie zajmuje takimi przeróbkami Czy to budy żywiczne z napędami z "dawców" czu może oryginalne 060DA po przeróbce, czy konwersje Jan-Kola? Pytam, gdyż sam bym chciał choćby jedną taką mieć w swojej kolekcji. Dziekuje za odpowiedzi
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#3
Witam, nakręcony zdjeciami w galerii kolegi "Telewizor11" nasuneło mi się pytanie gdzie można dostać takie fajne ST43? Wiem ze trudno jest znaleźć ST43-20 a patrząc na mnogość malowań i numeracji zakładam (może błednie), że nie wszystkie tam przedstawione są oparte na "oryginalych" TIlligach/ KKemo. Czy oprócz Jan-Kola jest ktoś jeszcze kto sie zajmuje takimi przeróbkami Czy to budy żywiczne z napędami z "dawców" czu może oryginalne 060DA po przeróbce, czy konwersje Jan-Kola? Pytam, gdyż sam bym chciał choćby jedną taką mieć w swojej kolekcji. Dziekuje za odpowiedzi
Myślę że możesz się natknąć i na takie i na inne ST43 (i przeróbki i budy żywiczne z napędami z dawców) swego czasu było kilku producentów bud do ST43, sam jedną nabyłem, ale gorzej z dawcą napędu, ostatnio był watek o wykorzystaniu chińskiego kuzyna rumuna ND2...
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.618 107 12
#9
No to kolega pojechal z nami płaczącymi za choćby jedną w kolekcje. Sugeruje zmianę nick-a na ST43:)
 
Ostatnio edytowane:

ST44-613

Ostrzeżony
Reakcje
1 0 0
#19
Wypraszam sobie. Sami dawali, z rozdzielnika! ;)
[DOUBLEPOST=1425554915,1425554577][/DOUBLEPOST]
To już teraz wiem gdzie one znikały! A może jakaś redukcja kolekcji się szykuje? Chętnie nabędę;)
A dziękuję, wszyscy zdrowi! Znikąd nie znikały, bo nigdzie się nie pojawiały, przynajmniej większość z nich, a jeśli już, to na pewno nie w Polsce. Jak na razie może ich ("zabytkowych" prototypów, znaczy) tylko przybyć, na ubywanie raczej bym nie liczył...:)
[DOUBLEPOST=1425555381][/DOUBLEPOST] A dziękuję, dziękuję... Bóg zapłać, Dobry Człowiecze, za dobre słowo i wyrazy uznania!;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 10
Tabor 29
Tabor 17
Tabor 36

Podobne wątki