• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ST43-20

Kerims

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#82
W końcu udało mi się zakupić ten model w rozsądnej cenie (eBay.de - licytacja - 180 Euro z przesyłką). Do pełni szczęścia brakuje mi tylko okrągłych tarcz zderzaków... Gdzie można kupić takie tarcze i jakie będą odpowiednie do tego modelu? Może Ktoś (Uriel) mnie poratuje i odsprzeda mi taki komplet?
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#83
Kerims napisał(a):
Gdzie można kupić takie tarcze i jakie będą odpowiednie do tego modelu? Może Ktoś (Uriel) mnie poratuje i odsprzeda mi taki komplet?
Niestety miałem dwa komplety z demontażu Gagarinów (jeden komplet sprezentowałem Krzyśkowi Młodzikowskiemu), a drugi poszedł w świat razem z egzemplarzem mojej ST43-20.

Załóż temat w dziale "Giełda", że chcesz zakupić komplet okrągłych buforów z białą otoczką od Br120/M62/V200/ST44 Roco ;)

Tylko przygotuj się na małe "robótki ręczne", ponieważ trochę trzeba spiłować i przyciąć końcówki buforów, bo inaczej nie wejdą w gniazda buforów w ST43 ;)
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#84
Witam, mam nadzieje że się "Młody" nie obrazi za zaśmiecanie wątku ;)
Jakiś czas temu zakupiłem sobie sławną ST43-20 firmy KKEMO, ale w oryginale za nic mi się nie podobał kolor dachu, no i wypadało mieć inną niż numer 20. Tak powstała ST43-05 :)
Mała foto relacja.
 

Załączniki

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#88
Śmieszne to wszystko jest mamy wspólną pasję,a robią co niektórzy tajemnice zamiast sobie pomagać to co jak "niektórzy" by ci oczy wydrapali.Wojciech zawsze pomoże :)
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#89
Panowie i po co te "teksty"? Nie jestem przyrośnięty do forum żeby w ciągu 30 sek. odpowiadać na pytania.
Dach jest siknięty aerografem, zacieki to produkty AK "rdza" i "ciemne zacieki" numerów nie pamiętam ale mogę sprawdzić w domu.
Doszła jeszcze patynka pastelami i jeszcze trochę "brudzingu" postaram sie wieczorem wrzucić jeszcze świeże fotki.
 

leszek-rzeszów

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
281 1 1
#94
Witajcie,
Przepraszam na początek za odgrzewanie staroci, ale mam pytanie do właścicieli tego modelu. Zważywszy, że już w ciągu ostatnich dni były oferty na ten model na Alle...
Jak on wypada w porównaniu z modelem Albert Modell st43-14?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#95
To trzeba byłoby jeszcze znaleźć kogoś, kto posiada, albo przynajmniej miał w rękach oba modele i może je porównać, a takich osób chyba za dużo nie ma.
 

leszek-rzeszów

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
281 1 1
#98
No, ja też jestem ciekawy takiego porównania. Mam ST43-20 (nie st43), ale nie mam i nie widziałem na żywo nowego modelu Albert Modell.
Ja akurat ST43-14 widziałem ale tylko za szybą w Gliwicach(bardzo ładnie zrobiony model), ale ST43-20 nie widziałem nawet za szybą tylko to co na forum i ostatnio na allegro. ST43-14 można jakieś filmiki znaleźć na youtube - chyba nawet jakiś przejazd wstawiał Leszek @Elvis przy okazji robienia oświetlenia , ale ST43-20 - to tylko jeden czy dwa filmy, ale w bardzo powolnej jeździe.
Intryguje mnie porównanie tych dwóch modeli, bo jeden to nowa konstrukcja(ST43-14), a drugi(ST43-20) ma już chyba z 10 lat. Szczególnie zależy mi na tym jak te modele poruszają się na makiecie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 10
Tabor 29
Tabor 17
Tabor 36

Podobne wątki