• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam ST43-20

CoCu

Znany użytkownik
Model został wyprodukowany w 2009 lub 2010 roku.
Nie był sygnowany nazwą żadnego producenta, przez to też nie otrzymał żadnego numeru katalogowego, jaki podany byłby na opakowaniu.
Standardowo w tym modelu silnik pięciobiegunowy oraz oświetlenie białe i czerwone zmienne kierunkowo.
Gniazdo dekodera 8-pinowe.
W zestawie w nieotwieranych woreczkach części dodatkowe.
Model nowy, nigdy w żaden sposób nie użytkowany. Egzemplarz typowo kolekcjonerski. Nigdy nie był otwierany przeze mnie, nic nie było grzebane w środku.
Jako minus, można uznać iż w jednym miejscu od strony jednego z czół delikatnie widać szparkę w miejscu złożenia pudła z podwoziem. Ale taka to już natura tych modeli.
Pudełko w bardzo dobrym stanie.

Tanio nie oddam. Sprzedaję tylko dlatego, że od dawna wyzbywam się trakcji spalinowej, a to jest już jeden z ostatnich pozostałych modeli. Zostały modele z którymi trudno mi się rozstać, bo to rarytasy. Dawno temu pozbyłem się wszystkich innych modeli "Rumunów", ale tego jakoś jak dotychczas nie potrafiłem.
Kiedyś nie raz pojawiał się ten model na Allegro. Z biegiem czasu coraz drożej i drożej, aż do absurdalnych cen. Inne "Rumuny" sprzedałem za naprawdę dobre pieniądze, a ten jest dodatkowo unikatowy, bo nigdy nie znalazł się w normalnej sprzedaży. Dlatego ja chcę za niego 2500 zł.

Zapewniam dobrze zabezpieczoną przesyłkę. Wysyłka kurierem w cenie modelu.

Bardzo proszę o powstrzymanie się od komentarzy na temat ceny. Nie chcesz, to nie kupuj. Na Allegro z tego co pamiętam szły nawet drożej. Każdy sprzedaje za tyle ile pragnie. A jeśli jesteś zainteresowany zakupem, proszę o prywatną wiadomość.

ST43-20.jpg

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Giełda 11