• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sprzedam model

Fanka

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Chcę sprzedać lokomotywę? Gdzie mogę zamieścić ogłoszenie i zdjęcia lokomotywy? Nie mam dostępu do giełdy nie mogę tam zamieszczać ogłoszeń
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
#2
Nigdzie Kolega (Koleżanka?) nie może na razie zamieszczać ogłoszeń. Do tego służy wyłącznie giełda, ale jest dostępna po 30 dniach od zarejestrowania się na forum. Jest to zrobione specjalnie po to, żeby uniknąć użytkowników, którzy rejestrują się wyłącznie po to, żeby zamieścić ogłoszenie. To nie jest portal ogłoszeniowy, a forum hobbystyczne. Giełda jest jedynie dodatkową możliwością dla osób udzielających się na forum. Ogłoszenia umieszczane poza giełdą będą usuwane.
 

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#6
Chcę sprzedać lokomotywę? Gdzie mogę zamieścić ogłoszenie i zdjęcia lokomotywy? Nie mam dostępu do giełdy nie mogę tam zamieszczać ogłoszeń
Z czystym sumieniem mogę zapewnić, że portal aukcyjny to jest dużo lepsze miejsce na sprzedaż lokomotyw. Zwłaszcza takich które są znalezione na strychu, odziedziczone po kimś i tak dalej. Większość z nas kupuje na takich aukcjach regularnie, a poza nami jeszcze masa ludzi, którzy na tym forum w ogóle nie są. Jeśli ktoś wystawia tutaj to raczej z nadzieją, że lokomotywa trafi w ręce kogoś znajomego i niekoniecznie zależy mu na czasie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.828 386 20
#7
A koleżanka/kolega @Fanka to jest kolekcjonerem, czy może modelarzem? Może przed chęcią sprzedaży pokaże nam swoje osiągnięcia modelarskie albo swoją kolekcję? A może po prostu koleżanka/kolega zarejestrował się u nas na forum w celu sprzedawania modeli? Proszę o wyjaśnienia.
 

Podobne wątki