• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Sprzęt herbi JPBM, JPRD, MPGK

OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Witam.
Dzisiaj prezentuję frezarkę do nawierzchni bitumicznych Wirtgen W 2200. Niestety jeszcze nie herpa a na razie Kibri.
PSX_20190204_192922.jpg

PSX_20190204_193021.jpg

PSX_20190204_193049.jpg

I dodatki w formie węża do wody i fanfar na końcu taśmociągu.
PSX_20190204_192956.jpg

Pozdrawiam :cool:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Podoba mi się . Alternatywa dla wywrotek na budowie . Coraz więcej się tego widuje . Prędkości podobne , możliwości terenowe większe i tacho nie ma .
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
Grześ, ten NZG na czysto to też jakaś masakra. Każdy model można podrasować, sam widziałeś u mnie, że i z Wikinga można coś wycisnąć. Tego Hanomaga widziałem na Alle. Bardzo ładnie przybrudzony. Fajny model wart postawienia na makiecie. Choć nie widziałem nigdy tego pojazdu w barwach Transbudu, ale moja wiedza raczej jest nikła.
Łukaszu, nie myślałeś o tym, by samemu pobrudzić te modele? Widzę Atlasy, Hanomagi, Liebherr-y... aż się prosząby je ufajdać.
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Przyznam szczerze, że kiedyś nad tym myślałem ale.... nie mam za bardzo do tego drygu. Poza tym u mnie w firmie gdzie pracuje jest obowiązkowa mycie raz na dwa tygodnie :ROFL::D
 

Podobne wątki