• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie z okazji Dnia Dziecka w Kątach Wrocławskich

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
190 2 0
#1
Witam wszystkich forumowiczów.

W tym roku w dniach 31 maja - 1 czerwca w hali sportowej GOKiS w Kątach Wrocławskich robimy pokaz modelarsko-makietowy dla gawiedzi.
W tych dniach mają miejsce Dni Kątów Wrocławskich, więc ogólnie atmosfera festynowa, itp. :)
Nie gwarantujemy wyżywienia, czy noclegów, ale jeśli ktoś chce wpaść i tabor przewietrzyć to będzie mile widziany.
Myślę, że będzie to dobra okazja zwłaszcza dla wszystkich Dolnoślązaków, by spotkać się, porozmawiać i pobawić się wspólnie.
Nie robimy, żadnych ustaleń epokowych czy zarządowych, po prostu ma być zabawa dla oglądających.
plakat2mały.jpg
Jeszcze raz w imieniu swoim i kolegów z Klubu Sympatyków Kolei serdecznie zapraszam.
 
OP
OP
brian-82

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
190 2 0
#3
Przede wszystkim można :D
Modułowcy muszą się szybko decydować, a najmilej będą widziani posiadacze łuków.
 
OP
OP
brian-82

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
190 2 0
#5
A ja pozwoliłem sobie dodać aktualny plan makiety.
 

Załączniki

Rumcajs-wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
220 0 0
#6
Wstawię plakat z Dni Kątów Wr. żeby zachęcić większą rzeszę do odwiedzenia wystawy modeli i makiet. Zawsze można kobietę z dziećmi na jakimś koncercie zostawić ;):D
dni Kątów.jpg
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#7
Gdyby ktoś nie był jeszcze przekonany ( ;) ), to pragnę poinformować, że dla naszych Milusińskich zapewniamy również "kolejkę" ogrodową LGB. Jazda bez ograniczeń!
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#8
Będzie ktoś na miejscu z wrocławskiego klubu - jakiś dyżurny spec od DCC:)?
Chodzi o zaprogramowanie Freda -żeby można było sobie pojeździć na makiecie?
 
OP
OP
brian-82

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
190 2 0
#9
12groszy mieć powinien minibox'a ze sobą także nie będzie problemu. W razie "W" Digitrax'em też można adres przypiszemy. :)
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#10
Super przyjadę na pewną z swoją SP42 i trzema ryflakami taki leszczyński składzik;)
Chciałbym przejechać się po Waszej makiecie:)
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#12
Przyjadę Sebastian :) około godz 11.
Miło będzie poznać się osobiście- a nie tylko wirtualnie;)
Zresztą mam na miejscu umówione spotkanie z Dziuraskiem, Szymonem, WM-Modelem i Matią:LOL: a i pozostałych członków Waszego klubu miło będzie poznać osobiście
 
1

12g

Gość
#16
WM-Modelem przyjedziesz z blaszkami? Coś chciałem, ale nie pamiętam co. Pewnie mi się przypomni w niedziele popołudniu. ;-)
 

Rumcajs-wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
220 0 0
#17
Przyjadę Sebastian :) około godz 11.
Miło będzie poznać się osobiście- a nie tylko wirtualnie;)
Zresztą mam na miejscu umówione spotkanie z Dziuraskiem, Szymonem, WM-Modelem i Matią:LOL: a i pozostałych członków Waszego klubu miło będzie poznać osobiście
Znacie się jak mniemam z innych wystaw. Chciałbym poznać Was wszystkich osobiście, ale nigdy nie byłem na takiej imprezie. Powiedzcie mi jak mam do Was dotrzeć w taki sposób, żebyście mnie nie wygonili za drzwi ? :D
A tak na marginesie - jestem z Kątów Wrocławskich, więc służę wszelaką pomocą ;)
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#18
Podejdź proszę do sali. Jak zobaczysz kogoś w czarnej koszulce z logo Klubu to podejdź i zapytaj o Sebastiana ( a będzie nas chyba ze trzech o tym imieniu) lub pytaj o Jacka. Reszta pójdzie gładko.... :)
Na sali będziemy już dzisiaj od 18, więc jak się nudzisz to możemy się spotkać i pogadać też już dzisiaj.
 

Podobne wątki