• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Spotkanie wąskotorowe na Żuławach 11-14 maj 2017.

Który termin spotkanie preferujesz? wybierz jeden, oba terminy lub inny termin. Czy przyjedziesz?


  • Ogółem głosujących
    16
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
Z

Zv

Gość
#23
Agenda Spotkania i informacja o noclegach:

Agenda I Stegna 2017.jpg

[DOUBLEPOST=1482334550,1482334068][/DOUBLEPOST]Moi drodzy, wybrałem ośrodek Natura Park w Stegnie. Wiem ze zarezerwował już tam pobyt Władek WM-MODEL
http://www.naturapark.info/
Zarezerwowałem tam wstępnie pokoje dwuosobowe w cenie 375,00 PLN za pokój, za 3 doby 11-14.05.2017 ze śniadaniami. To po 62,50PLN za dobę od osoby
Lista tych co nocują w Natura Park.
1. Zwolińscy pokój 2 os
2 Paweł Radecki, Piotr Chorąży pokój 2 os
3.Dawid Kiersno pokój 2 os
4.Marcin Ficek pokój 2 os
5 Adrian Lappe, Krzysiek Rutkowski, Marek Mleczko, Waldek pokój 4 os
6. Marek Kruk + 2 os (rezerwacja samodzielna)
7. Władek WM-MODEL (rezerwacja samodzielna)

Pokoje dwuosobowe i 3 osobowe jak i większe rodzinne można też rezerwować samemu tu:
http://www.booking.com/hotel/pl/natura-park-w-stegnie.pl.html
Proponuje zrobić to już.. bo pokoi ubywa.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Z

Zv

Gość
#27
Mogę ta rezerwacje powiększać o kolejne pokoje, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje prośże pisać. Bezpłatne odwołanie rezerwacji mam do 2 maja.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#29
Takie info od Pana Przemysława Strzyżewskiego z ŻKD:

"Witam, bardzo chętnie włączymy się, w piątek 12.05 zrobimy dla Was pociąg specjalny zamknięty wedle życzenia, a w sobotę i niedzielę uruchomimy planowe pociągi rozkładowe, które dowiozą zwiedzających do Stegny (na pewno z Nowego Dworu Gdańskiego i Sztutowa, sprawa Prawego Brzegu Wisły jeszcze jest w toku). Chcielibyśmy również "żywo" uczestniczyć w wydarzeniu - rozkłady jazdy i informację o wydarzeniu zawrzemy również w naszych ulotkach z całym RJ na 2017 rok, które zaczniemy dystrybuować w lutym. Ponadto chcielibyśmy obok makiet w Stegnie ustawić swoje stoisko, na którym możemy zaprezentować ofertę oraz będziemy sprzedawać gadżety ŻKD (koszulki, kubki, pocztówki, pendrivy, smycze, kalendarze i w planie jest jeszcze kilka innych rzeczy). Pozdrawiam, Przemysław Strzyżewski"

Wygląda na to ze nasz impreza nabierze bardzo fajnego formatu!
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Z

Zv

Gość
#34
Impreza nabrała fajnego wymiaru :)
Proszę zatem wszystkich którzy zamierzają wziąć udział a jeszcze się nie zadeklarowali o wpis w tym wątku.
Tylko osoby zgłoszone będą mogły wziąć udział w specjalnie dla nas organizowanym piatkowym przejeździe ŻKD z róznymi atrakcjami.
Ilość osób jest ogranoczona i pierszeństwo będa miały osoby które czynnie biorą udział w spotkaniu z makietami.
Zgłosznia przyjmuję tylko do końca lutego.
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#35
Słuchajcie, nie jestem w posiadaniu jako takiej przejezdnej makiety, ale mam troszeczkę taboru, tak aby mieć ze dwa składy. Lokomotywy oczywiście są w DCC, rozumiem że do jazd używacie Fredów? Chciałbym przyjechać raczej jako widz i spotkać się z tymi, których znam i poznać tych, których się nie zna. Nie gwarantuje że na 100% uda mi się załatwić wolne, bo może się okazać że np. pod koniec kwietnia dostanę informację że wolnego nie będzie, taka robota. Mimo to wydaje mi się, że szykuje się ciekawa impreza w moim ulubionym pod względem waskotorowym miejscu. Postaram się jak najszybciej dać odpowiedź czy zaklepałem te wolne, jeśli oczywiście można się jeszcze załapać na pociąg i noclegi. Transport na miejscu miałbym też nieco utrudniony, gdyż planował bym dojechać koleją plus PKSem.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#36
Marcinie załatwiaj wolne bierz tabor i przyjeżdżaj. Wstępnie rezerwuję Ci nocleg. Większość z nas bedzie tam zmotoryzowana wiec możemy odebrać Cię z jakiegoś dworca.
 

Alana

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 2 1
#37
Chcecie kogos z lutownica, miernikami i umiejetnosciami - tj czy jak bede to mam wziasc teczke z narzedziami? Ewentualnie w razie mocnej skuchy - jest u mnie w domu w Gdansku warsztat.
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#39
Poproszono mnie z ośrodka Natura Park w Stegnie o wpłacenie zadatku - co zrobiłem.
W zeszłym tygodniu odebrałem od Nemo dwie skrzynki i zaczynam pracę. To moje pierwsze moduły, ale mam nadzieję, że tym razem będziemy mieć kawałek szlaku.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#40
Wstępny układ makiety, uda się o ile będę miał czym przywieźć i Zaniemyśl i Rybinę.. :( jesli nie to zamiast Zaniemyśla będzie Szuflada.

Układ Stegna2017.jpg

[DOUBLEPOST=1487883145,1487882311][/DOUBLEPOST]I jeszcze świeżutki kąsek.. rozkład specjalny na 13 /14.05 pociągów dowożących na naszą wystawę.

dodatek do ulotki_makieta-page-001.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki