• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie uczestników forum

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#5
Ja myślę, że spotkanie się samo urodzi, tym bardziej, że to uczestnicy forum tworzyć będą makietę na Hobby 2010, a nie Krystyna z gazowni.
A czy małe zainteresowanie? Ponad 100 (słowinie sto) osób zaangażowanych jest w to przedsięwzięcie, więc czy na pewno jest małe zainteresowanie?
 

Załączniki

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#7
To nie te czasy, że po 13-tej monopolowy otwierali :LOL:
Tak mi się jakoś skojarzyło.
I jeszcze jedno, nikt nie oderwie się od swoich obowiązków w czasie trwania 3 godzinnej sesji.
 
OP
OP
jedrzej
Reakcje
10 0 0
#8
Spokojnie Panowie ja wiem ,że osoby funkcyjne nie będą miały czasu , ale myślałem o reszcie forumowiczów, którzy nie są bezpośrednio zaangażowani w projekt makieta, błąkają się dookoła makiety i nie mają do kogo zagadać. A warto się spotkać, choć na chwile.
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
#10
Ja także będę się błąkał i jak dzieciątko wlepiał wyłupiaste gały, podziwiając na żywo modele i makietę ludzi z forum.

A że Poznań to kawałek drogi od Słupska, błąkał się będę tuż po otwarciu :)
 
OP
OP
jedrzej
Reakcje
10 0 0
#12
Będę koło 11,00 , bo moi chłopacy walczą z samochodami. Została mi jeszcze tablica z ubiegłego roku , ale nie mam stojaka by ją postawić. Tamten był mało stabilny.Myślę , że po roku poznamy się.
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#14
Tekst mojej małżonki ; " chyba mnie pogieło, że ma wstać o 5 rano w sobotę i jechać oglądać te pierdoły, które ma po całym domu porozwalane..." , ale i tak będe. Będzie miło mi Was poznać.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#15
Kurde następne impreza ma być w Lublinie :!: :!: :!: To będę miał bliżej a tak autostrady brak, Auto pali 20 na 100. I jak tu przyjechać :?: Bardzo bym chciał ale nie da rady. :cry:
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#16
Byłem jakoś się z Wami rozminołem ale wróciłem "chory" jak diabli oczy mam wyschnięte jak rodzynki od wgapiania się, a szczęka jszcze wisi przy ziemi. zona się wynudziła ja rozchorowałem a mój młodzik napiera na budowę makiety. Moje podziękowania specjale dla Pani Lewińskiej za miłą pogawędkę dla Panów z makietą parowozowni co loka wodą napełniali i ks. Grygiera za podstawienie składu do fotki
 

Załączniki

Podobne wątki