• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie otwarte w Krakowie 9 - 10 luty 2008

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#42
szkoda ze mnie nie moglo byc :( Chcialem powiedziec ze bardzo mi sie spodobalo naglosnienie medialne ostatniego spotkania! Zwlaszcza ten artykul po wystawie! Co do zdjec nie wiem jakie byly lepsze a jakie gorsze ale NAJWAZNIEJSZE ze wystawa zaistniala w medich!!! To juz cos!!! Mysle ze przedstawicielstwo KKMK powinno zadbac o taki medialny rozglos przed i po kaazdej wystawie! Ludziom trzeba dac szanse, pokazac im ze cos sie dzieje w modelarstwie w Krakowie! Dodatkowo mamy ta zalete ze nasze modele "sie ruszaja, jezdza" mowiac slowami laika! chodzi mi o taka reklame dla przecietnych ludzi - srodowisko modelarskie i tak wie co, gdzie i jak :)

Mysle ze mozna by tez pomyslec o telewizji krakow! Do EC maja blisko z legu takze moze sie pofatyguja. Moze nie od razu za pierwszym razem, ale zapraszajmy ich na kazda wystawe to w koncu na ktoras przyjda, a jak sie reporterom spodoba to sami beda przychdzic :) w razie co jakas krotka wypowiedz i reportaz super :)

Wiem ze to co pisze brzmi dla jednych smiesznie a dla drugich w miare sensownie - ale Panowie - w koncu 21 wiek i trzeba pomyslec o mediach i reklamie :) :)

wiem ze to wszystko nie jest latwe! jakby bylo to by juz dawno wszystko w tv pokazywali itp itd :) Ale panowie od czego sa osoby funkcyjne w klubie - moze czas pomyslec o rzeczniku prasowym KKMK! Ten temat pozostawiam Wam do przedyskutowania - jesli oczywiscie bedziecie chcieli i mam nadzieje ze nie bedziecie mnie od tej pory uwazac za kogos dziwnego ;)


co do moich obecnosci na wystawach to niestety z wielka przykroscia nie bede sie mogl pojawiac. Jestem na etapie nazwijmy to "inwestowania w przyszlosc, ukladania sobie wszystkiego". Mam nadzieje ze ten stan nie potrwa zbyt dlugo i szybko sie ze wszystkim uporam. Jednak jesli tylko bede pewny ze bede sie mogl pojawic na jakims spotkaniu to dam znac natychmiastowo!

Pozdrawiam Was Wszystkich!
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#44
Jeśli mnie pamięć nie myli, to TV Kraków była na imprezie w EC i coś tam kręcili, nawet ludzie wywiadów udzielali.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#45
A no była relacja w TV Kraków bom sam widział w Kronice Krakowskiej o 7:45 w niedzielę ;) Ponoć to był skrócony materiał i ponownie nagrywane ale i tak wyglądał miło. Wszak tak czy siak fajnie jest pooglądać swoje wypociny na ekranie w pokoju podczas śniadania ;) Myslę że następne spotkanie w EC niebędzie tak nagłaśniane bo musimy mieć czas dla siebie. Chyba że spotkamy sie w MPK na zamkniętym spotkanku a w EC sie zrobi imprezkę znów otwartą ;)
 

M.Smoczkiewicz

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#47
Do Autora tego znakomitego filmu - film jest świetny, szkoda że w tytule na YouTube taki błąd - EC "KRAKÓW" !!! Gratuluje. Link do filmu został podany w Intranecie ECKSA.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#49
chudy napisał(a):
Panowie wyskoczyłem z kapci - gratulacje udanej imprezy
Poczekajmy jeszcze 2 tygodnie i my wyskoczymy z kapci w Sosnowcu ;) Fakt fatem że imprezka była miła zwłaszcza że królowało DCC ;)
 

Funthomas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#51
M.Smoczkiewicz napisał(a):
Do Autora tego znakomitego filmu - film jest świetny, szkoda że w tytule na YouTube taki błąd - EC "KRAKÓW" !!! Gratuluje. Link do filmu został podany w Intranecie ECKSA.
Przepraszam za błąd. Już poprawiłem.
 

Podobne wątki