• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie otwarte w Krakowie 9 - 10 luty 2008

WiktorN

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#1
Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych po raz kolejny zaprasza na prezentację własnej twórczości w najbliższy weekend w Krakowie. Tym razem nasze moduły będziemy prezentować w sali konferencyjnej Elektrociepłowni Kraków S.A.. Termin 9 – 10 luty w godzinach od 10 do 16. Serdecznie zapraszamy !!!Plan dojazdu
 
M

Melchior

Gość
#2
Gotowość 100% :D Ja i moje amerykany(lok i dwa wagony)ale w DCC ;)A może mi ktoś bliżej wyjaśnić jak tam dojść?Wiem że 174 Kombinat i wysiadam na E.K.
Prosze możecie napisać gdzie jest te ala konferencyjna :smile:
 

M.Smoczkiewicz

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#3
Ulica Ciepłownicza 1 - wejście główne - będą strzałki informacyjne - jeśli chcesz przyjechać już w piątek to po 16.00 i należy swój przyjazd zgłosić do dowódcy straży i wpisać się na listę - weż legitymację szkolną.
Dojazd do przystanku "Elektrociepłownia KRAKÓW' autobusami 113, 148, 163, 174, 178. Natępnie w kierunku zakładu 300 m pieszo.
Uwaga - autobus lini 148 i 178 nie kursuje w niedzielę!!
 
M

Melchior

Gość
#4
Dzięki za pomoc.Będę w sobotę o godzinie 10 chyba :grin: Zobaczę jak dojazd.
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#6
Ja już się nie mogę doczekać. Na pewno będzie ciekawie. Też będę o 10. :)
 

Kuba1986

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Cześć!

Będą tylko moduły, czy coś a'la warsztaty też? Z chęcią bym wpadł w niedziele, mógłbym zabrać kilka "zabawek".
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
445 18 0
#8
W odróżnieniu od innych spotkań w Krakowie każde spotkanie to warsztaty. Można dowiedzieć się wielu rzeczy. Kto pyta nie błądzi.
Pokazy brudzenia lokomotyw i wagonów nie są przewidywane.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#10
Czy jakiś handelek wchodzi w rachubę, czy nic do sprzedaży nie jest przewidziane, chyba, że Jasiek już obstawia imprę to odpuszczam.

Pozdro
 
M

Melchior

Gość
#11
Makieciarz nie będzie ani jaśka.Myslę że jakieś stoisko powinno być(tym bardziej że kieszonkowe doszło) ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.514 33 0
#16
Oj mam nadzieje że się dziś koledzy dobrze pobawili ;) Byłem tylko na ok 30 minutek i przyznam się że w szoku zastałem całą imprezkę kiedy to ludzi chodzili spokojnie z myszkami między makietkami. Nawet mi się od razu jedna na wejsciu dostałą ;) Dziękuje koledzy. Miły przerywnik między imprezkami po ciężkiej nocy w ElSol ;) Jutro się stawię na cały dzień, więc do zobaczenia. Powiedzcie o której warto przyjechać do EC aby nie być opóźnionym za bardzo :)
 

Ty2-911

Użytkownik
Reakcje
8 0 0
#20
Czy za wstęp jest jakiś opłata ? (bo może wpadnę jutro).
I czy za fotografowanie są dodatkowe opłaty ? Jeśli tak to ile ?
 

Podobne wątki