• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Spotkanie modułowe na Dolnym Śląsku

Sabajan

Znany użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
3 0 0
#41
Byłem w Wołowie w roli zwiedzającego. Bardzo fajna impreza (y). Czy docelowo będzie można dołączyc się ze swoimi skrzynkami?
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#42
Klub Sympatyków Kolei organizuje spotkanie makietowe H0 w Wołowie. Będziemy tam z naszą klubową stacją i ze stacją techniczną. Spotkanie to traktujemy jako przymiarkę do regularnych spotkań modelarzy modułowych na Dolnym Śląsku. ...... Zapraszamy każdego, kto ma jakiś moduł H0.
Takie bylo założenie tej imprezy, ....jak i zapewne każdej następnej. Będziemy się reklamować z wyprzedzeniem.(y)

Pozdrawiam w imieniu swoim i kolegów z KSK.
 

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#43
w czerwcu jest zaproszenie do Jelcza Laskowic, tz 31.V rozkładanie, 1 i 2.VI jazdy, wiec jesli coś wiecej to musi być inny termin (tylko czy organizacyjne wytrzymamy ???)
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#46
Próbowałem to ogarnąć, ale chyba szanowni Mieszkańcy Wołowa mają swoje Święto bardzo ruchome. Napisałeś Grzesiu 3-4 tydzień kwietnia (IV)? Czy miałeś na myśli może czerwiec. Ja znalazłem różne daty i był to albo początek czerwca, albo połowa czerwca. Tak więc jeśli byłby to 3-4 tydzień czerwca to całkiem fajna data. Możesz to Grzesiek sprawdzić dokładnie?
 

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#50
Niestety władze Wrocławia nie są wogóle zainteresowane kolejowymi inicjatywami, w tym też w skali H0.... Można wynająć sale we Wrocławiu ale po stawkach komercyjnych, tylko kogo na to będzie stać..?
 

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#51
czerwiec- choć osobiscie uważam że data wrzesniowa jest lepsza - wiecej czasu i szans na nowe elementy - mamy zaledwie 2 miesiące
co do zainteresowania władz - widzałeś Dutkiewcza na Dawida jesienią ? :) ten sie teraz martwi płkarzami a wiekszość wrocławian nie wie co to spalony -
Burmistrz Wołowa wpadł jednak na chwilę.
co do kormercji------- skrzynki wycmokane to bedziemy się bawic w komercję ale wtedy z zabawa jest róznie - klient nasz pan
 

Podobne wątki