• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Spotkanie H0e Istebna 13-16 listopada 2014

OP
OP
Z

Zv

Gość
ha kolejny świeżo upieczony forumowicz Marvin nie docenia fotki pod kapliczką :D pobzykał by ale nie może więc zazdrości :) dawajcie dalej smutasy - orzeszki mam
Co do żarówek -końcówki są pobielone cyna wiec bardzo łatwo je poddlutować bezpośrednio na kable. Zakładam ze zwarcia to będzie epizod w ich życiu wiec nie powinny nigdy "złapać" ciepła takiego aby mogły zaszkodzić makiecie więc można je chyba śmiało przykleić dwustronną za szkło - tak przynajmniej jest u mnie :p
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
Bo co? jak przestaną mnie drażnić to skończę. Ja nie dawałem nikomu "nie doceniam" jak widziałem na makiecie procesję mocherową albo klechę z dziatwą.. :p a drażni mnie tak samo :p
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
Wnioski po spotkaniowe: jeździmy na 130cm czyli podnosimy poziom makiety :), rozjazdy 7 st które będziemy montować własnym sumptem w naszej wspólnocie będą standardem, zakup materiału przed nst. spotkaniem - konieczność
Maciek, możesz coś więcej napisać o tych rozjazdach? Sam się przymierzam do budowy małej stacyjki, a ładnych rozjazdów brak na naszym rynku.
 
OP
OP
K

KiersNo

Gość
Dziekujsia wam towarzysze z HOe.
Za przemiły wypoczynek w Willi Zwolakówka i fantastyczną imprezę dziękujemy organizatorom.

Ps. Niech Buk będzie z Wami.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
temat rozjazdów właśnie się nieco wałkuje.. mnie nie odpowiada do końca rozjazd bez imitacji śrub blach, z podrozjezdnicami na prosto.. natomiast bardzo mi odpowiada geometria 7 st lub 9 st. Na dniach dam znać co z tych działań wyjdzie :)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
Marcin - skromnie piszesz.. to naprawdę zajebisty filmik!! Dziękuję. Cześku dzięki za schematy - to jeden z tematów jaki mi umknął w konkluzjach po spotkaniowych. Żarówka w swej prostocie i prostocie montażu poporstu poraża (he he dosłownie) efektywnym działaniem przeciwzwarciowym!!!
 

Marcin Wojda

Moderator Grupy H0e
Zespół forum
FREMO Polska
H0e
Reakcje
164 0 0
Jak dla mnie film roku, pełen profesjonalizm! :) Małe doprecyzowanie: większość węglarek widocznych na filmie (te z burakami) jest autorstwa Mateusza.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
Spoko chłopaki będzie okazja do nakręcenia kolejnego filmu :) potwierdziłem rezerwację sali na przyszły rok. Impreza w Istebnej będzie w przyszłym roku w terminie 12-15.11.2015 i będzie to spotkanie międzynarodowe :)

Przy okazji dostaliśmy zaproszenie na spotkanie do Austrii od Michaela Bunka:
(jeśli ktoś ma ochotę wybrać się z nami na odsiecz Wiednia to możemy zmontować jakąś ekipę i wspólny wyjazd, zakładam jednak tylko wyjazd z jednym noclegiem i tylko z taborem no może ew. z jednym modułem takim jak np mój most z Przygłowa)

Hello Maciej,

I would like to meet you and your friends (with or without) modules
at our H0e-FREMO-meeting in Stadt Haag (Austria) March 2015.
:)

Friday 2015.03.27 about 2pm (setup) until Tuesday 2015.03.30 afternoon.
Deadline for registration 2015.01.15, 8pm.
If it will not be possible to fix it until this date, let us know.

Contact:
Franz Veitl
vranskrampus@aol.at
+43 (0) 664 957 17 50
( "Krampus"? ..... St. Nikolaus und Krampus = Mikołaja i diabeł )

Please send me a copy of your communication ;-)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haag_(Dolna_Austria) .

Hall accommodation possible, quarters in the village sufficiently available,
please consult.

http://www.fremo-net.eu/treffen2015.html?&L=0 .

Do you have access to (the internal area for FREMO members of ) the fremo-net ?
Get a password (only for fremo-members):
http://www.fremo-net.eu/login.html?&L=6 .

Best regards from Vienna
Michael
 

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Tak wracając do sedna - dla wzrokowców wrzucam foto żarówek o których jest gadane żeby podłączyć pod krzyżaki, wyszło po 6pln za sztukę w sklepie który mam koło siebie.
 

Załączniki

Podobne wątki